Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 5366
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Do Term bez opiekuna od 14 lat (wracamy do tematu)

Środa, 13 lipca 2016, 8:12
Aktualizacja: 8:15
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Do Term bez opiekuna od 14 lat (wracamy do tematu)
Fot. Archiwum
Po ponownym pisemnym wniosku Leszka Wrotniewskiego do Prezydenta Jeleniej Góry, o obniżenie dolnej granicy wieku wstępu do Term Cieplickich bez opiekuna i deklaracji prezydenta, że zmiana w regulaminie nastąpi od 1 lipca br., młodzież nadal musiała czekać, bowiem na początku miesiąca władze spółki przepisu nie zmieniły. Po odwołaniu z funkcji prezesa Zbigniewa Kubieli zmiany dokonano i do cieplickiego parku wodnego można wchodzić samodzielnie od ukończonych 14. lat.

Od 2015 roku przewodniczący Rady Miejskiej Leszek Wrotniewski apelował do Prezydenta Jeleniej Góry o zmianę w regulaminie Term Cieplickich, obniżającą dolną granicę wieku wstępu. Choć już rok temu Marcin Zawiła zgodził się i deklarował zmianę, ówczesny prezes spółki Zbigniew Kubiela nie zastosował się do zaleceń prezydenta i zmiany nie dokonał.

Sytuacja powtórzyła się w tym roku i miał być to powód do odwołania prezesa, bowiem władze miasta nie mogły sobie ponownie pozwolić na niesubordynację ze strony szefa zarządu miejskiej spółki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group