Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 7283
Zalogowanych: 39
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Do piwnic ratusza dresiarzom wstęp wzbroniony

Wtorek, 30 grudnia 2008, 16:17
Aktualizacja: Środa, 31 grudnia 2008, 8:21
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Do piwnic ratusza dresiarzom wstęp wzbroniony
Fot. .....
W minioną sobotę jeden z mieszkańców nie zabawił się klubie Kaligrafia tylko dlatego, że miał na sobie bluzę sportową. Od kilku miesięcy nie wchodzą tam również osoby poniżej 21 lat. Menadżer lokalu tłumaczy, że są to zmiany potrzebne i konieczne dla bezpieczeństwa i dobrej atmosfery.

Pan Marcin wybrał się z kolegą do Kaligrafii w minioną sobotę wieczorem. Do środka jednak nie weszli ze względu na swój strój. – Zostaliśmy niemiło zaskoczeni przez bramkarza, który nie wpuścił nas ponieważ byliśmy ubrani w sportowe bluzy – skarży się klient, który napisał do nas z prośbą o interwencję i nagłośnienie sprawy.

– Powiedział nam, że w dresach nie wpuszczają i tak się skończył nasz "wypad”. Szkoda, że nie wiedzieliśmy o tym, że trzeba tam chodzić w garniturze i krawacie. Chociaż z tego co zauważyliśmy, stojąc wewnątrz klubu i wysłuchując bramkarza, młodzież znajdująca się w klubie nie posiadała spodni wyprasowanych na kancik i koszul ze złotymi spinkami na mankietach. Poza tym, czy sportowa bluza stanowi o całym stroju? – pyta nasz Czytelnik.

Pan Marcin wyraził nadzieję, że organizatorzy następnej imprezy w klubie Kaligrafia uprzedzą, że nie będą wpuszczane osoby posiadające sportowe buty, skarpetki i gogle narciarskie oraz te, którym "źle z oczu patrzy".

Menadżer Kaligrafii, Paweł Mierzwiński, tłumaczy, że w ostatnim czasie zatrudnieni zostali nowi pracownicy ochrony, których zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz odpowiedniej atmosfery w klubie.
– Są to osoby bardzo grzeczne, inteligentne i profesjonalne – mówi Mierzwiński.

– Bardzo zależało mi na tym, by odejść od powszechnie znanego wizerunku ochroniarzy „karków”, którzy w wielu przypadkach są wulgarni i nieprzyjemni dla gości. Jednocześnie zostali oni upoważnieni do selekcji gości. Chcemy by ten klub służył przede wszystkim ludziom, którzy mają potrzebę spotkać się z przyjaciółmi, porozmawiać i pobawić się – dodaje menedżer lokalu. Poza tym w minioną sobotę w naszym klubie bawili się goście na weselu, dlatego ochroniarze zwracali szczególną uwagę na to, kogo wpuszczają do pubu.

Paweł Mierzwiński tłumaczy również, że ze względu na bezpieczeństwo i złe doświadczenia z poprzednich lat, od dłuższego czasu do lokalu nie są wpuszczane osoby, które nie ukończyły 21 roku życia, są nietrzeźwe oraz przychodzą w stroju dresiarza.

– Mamy świadomość, że wielu może się to nie podobać, ale dbając o dobro naszych stałych klientów, na których nam bardzo zależy wprowadzamy takie wymogi świadomie – mówi. Nie chodzi o to by nasi goście chodzili w garniturach. Miło widziane są na przykład dżinsy i koszula.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (108)

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
911
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
29%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Jak Kościół zdobył swój majątek?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Kultura
Teatry Uliczne – niedziela, wideorelacja
 
Kultura
Przyjechali do Jeleniej Góry z Grecji
 
Aktualności
Teatry Uliczne – videorelacja z soboty
 
Aktualności
Uszkodzona sygnalizacja na przejeździe kolejowym
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group