Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7503
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dni otwarte w cieplickim żłobku

Sobota, 16 maja 2015, 7:57
Aktualizacja: 7:59
Autor: Angela
Jelenia Góra: Dni otwarte w cieplickim żłobku
Fot. Archiwum Żłobka
Przez cały maj, codziennie w godz. 9.00 a 15.00 rodzice maluchów mogą przyjść ze swoimi dziećmi, by zobaczyć nowy żłobek Radosne Tuptusie w Cieplicach, poznać opiekunki i zadać pytania dotyczące zapisania malucha do tej placówki. Trwają tam dni otwarte.

Jak już pisaliśmy, Przedszkole Radosne Tuptusie mieści się w obiekcie po starym szpitalu w Cieplicach.

Placówka zaopiekuje się 45. maluszkami do trzeciego roku życia. Obecnie kończy się dostosowywanie obiektu do wymogów związanych z tego typu działalnością.

- Rodzice mogą nas odwiedzać codziennie, ale prosimy o wcześniejsze umówienie się na konkretną godzinę – mówi Katarzyna Wolwowicz, założycielka żłobka.

Obiekt ma 180 m kw. i 200-metrowe patio tylko do dyspozycji dzieci. Sale są już odnowione, pomalowane w bajkowe wzory, zostały też wyposażone w miękkie kolorowe dywaniki i mnóstwo interesujących zabawek.
- Część miejsc jest już zarezerwowana, dlatego jeżeli ktoś chce do nas dołączyć radzimy się spieszyć. Decyduje kolejność zgłoszeń – dodaje Katarzyna Wolwowicz.

Cieplicki prywatny żłobek ma być miejscem pełnym radości, śmiechu i dobrej zabawy. Atutem „Radosnych Tuptusiów” ma być nie tylko fachowa opieka, ale i ciekawe zajęcia, w tym: terapia śmiechem, ekspresja ruchu (m.in. warsztaty swobodnego tańca), wprowadzanie języka angielskiego w formie bajek, zabawy na ogrodzonym i bezpiecznym placu zabaw oraz wiele innych. Z placówką można się kontaktować e-mailowo pisząc na adres: radosnetuptusie@interia.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group