Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2815
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Dlaczego warto skorzystać z Centrum Likwidacji Szkód?

Środa, 25 grudnia 2019, 18:25
Aktualizacja: Czwartek, 2 stycznia 2020, 12:50
Autor: TS
Polska: Dlaczego warto skorzystać z Centrum Likwidacji Szkód?
Fot. TS
Tak naprawdę istnieje cała lista zalet związanych z leasingowaniem firmowego auta. Jeżeli rozważasz taką ewentualność, sprawdź, co dokładnie możesz zyskać. Oprócz tego przekonaj się, ile kwestii ułatwia Centrum Likwidacji Szkód. Bardzo możliwe, że znajdują się tam opcje, których nie byłeś dotąd świadomy. Zyskaj oszczędność czasu, duży komfort i wygodę!

Centrum Likwidacji Szkód – otrzymujesz więcej niż myślisz
Kolizje i inne problemy z autem dotyczą nie tylko samochodów prywatnych, ale też tych, które obejmuje leasing samochodowy. Stłuczki, awarie i inne problemy mogą zdarzyć się każdemu, dlatego tak ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Najlepiej, aby było ono zagwarantowane przez cały tydzień oraz o każdej porze dnia i nocy. Taką możliwość mają ci, którzy zdecydują się na usługi zaproponowane przez Santander Consumer Multirent.

Ponadto oprócz całodobowej opieki mogą oni korzystać z bezpłatnego wsparcia Asystenta Prawnego, który rozwieje wszelkie wątpliwości wtedy, kiedy będzie to potrzebne. Jednocześnie każdy, komu brakuje wsparcia, może zasięgnąć potrzebnych informacji u swojego dedykowanego Opiekuna Klienta w Centrum Likwidacji Szkód SCM. Tutaj nie ma ograniczeń, takie wsparcie dostępne jest na każdym etapie procesu likwidacji.

Kolizja i co dalej?
Leasing w Santander Consumer Multirent to także inne zalety. W sytuacji kolizji możesz po prostu skorzystać z możliwości telefonicznego zgłoszenia szkody. Dlatego czuj się bezpiecznie, bez względu na to, w jakim miejscu się znajdujesz. Również i czas nie będzie w takim przypadku problemem. Wszelkie procedury przeprowadzane są w sposób błyskawiczny i co ważne, związane z minimum wymaganych dokumentów. A kiedy pojawią się trudności z ich wypełnieniem, można liczyć na merytoryczne wsparcie.
Skorzystaj z takiej opcji zawsze wtedy, kiedy liczy się dla Ciebie wygoda. Podczas likwidacji szkód nie jest wymagana osobista obecność poszkodowanego w zakładzie ubezpieczeń. Jest tak wtedy, kiedy szkoda likwidowana jest z polisy AC, jak i OC sprawcy szkody.

Leasing, utrata auta – problem w firmie?
Kolizja auta, która skutkuje wyłączeniem takiego pojazdu na pewien czas, dla właścicieli niektórych firm może być prawdziwym problemem. Także i ten kłopot rozwiązuje Centrum Likwidacji Szkód SCM, ponieważ jedną z najważniejszych zasad jest tu natychmiastowe rozpoczęcie naprawy samochodu. Leasingobiorca otrzyma go z powrotem najszybciej jak to tylko możliwe. Do tego czasu otrzymuje alternatywę w postaci samochodu zastępczego, który uzyskuje się do pięciu dni w przypadku likwidacji szkód częściowych. Dużym atutem jest tu skuteczność, Santander Consumer Multirent gwarantuje najwyższą jakość naprawy i współpracę z siecią autoryzowanych warsztatów naprawczych.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group