Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 10084
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dlaczego trwa remont?

Poniedziałek, 6 kwietnia 2020, 6:25
Aktualizacja: Wtorek, 7 kwietnia 2020, 12:12
Autor: KED
Jelenia Góra: Dlaczego trwa remont?
Fot. KED
Dlaczego Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa, jak gdyby świat toczył się normalnie, wymienia instalacje gazowe wewnątrz lokali mieszkalnych w budynku przy ul. Kiepury 10 – pyta w mailu do naszej redakcji jeden z lokatorów tego bloku, pan Andrzej.
Remont został rozpoczęty przed ograniczeniami w poruszaniu się i nie został przerwany po ogłoszeniu stanu epidemii – pisze Czytelnik. - Kilka dni temu próbowałem uzyskać informację drogą mailową, ponieważ JSM ograniczyła możliwość kontaktu bezpośredniego, dlaczego roboty są prowadzone pomimo realnego zagrożenia mieszkańców i pracowników. Odpowiedzi do dziś nie otrzymałem - dodaje p. Andrzej.

Jak dowiedzieliśmy się w JSM - remont ma na celu przywrócenie dopływu gazu do budynku, który został odcięty po stwierdzeniu wypływu gazu. Prace polegają między innymi na uszczelnieniu instalacji, co wymaga wejścia monterów do poszczególnych mieszkań.

Zdajemy sobie sprawę, że kontynuowanie remontu instalacji gazowej w tym momencie jest dyskusyjne - mówi Agnieszka Winiarska-Roman z JSM. - Mieliśmy jednak wiele sygnałów od mieszkańców budynku, którzy zwłaszcza w okresie przedświątecznym chcieliby przywrócenia dostępu do gazu w swoich mieszkaniach. Jednocześnie chcę pokreślić, że nie wywieramy na lokatorów żadnej presji i jeśli ktoś chce poczekać z wykonaniem prac w swoim mieszkaniu do ustąpienia epidemii, to zdajemy sobie sprawę z obowiązujących ograniczeń. Roboty prowadzone są przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa sanitarnego, przy maksymalnym ograniczeniu kontaktu - wyjaśnia.

Twoja reakcja na artykuł?

11
34%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
9%
Złości
18
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (22)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group