Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7353
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dla zdolnych stypendia od lewicy

Wtorek, 22 września 2009, 14:22
Aktualizacja: 14:48
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Dla zdolnych stypendia od lewicy
Fot. Konrad Żurawski
Czternastu uczniów z pięciu jeleniogórskich szkół oraz sześć osób z powiatu jeleniogórskiego i jedna z Chełmska Śląskiego odebrało stypendia za osiągnięcia dydaktyczno– sportowe za rok 2008/2009 na łączną kwotę 21 tys.zł.

Stypendia ufundowano z funduszu wypracowanego na Balu Charytatywnym SLD. Wśród uczniów z Jeleniej Górze, którzy odebrali stypendia w wysokości tysiąca złotych znaleźli się: z Gimnazjum nr 1 - Martyna Mentel, Emil Potocki i Kamil Ziółkowski. Z Gimnazjum nr 2 pieniądze otrzymali Paulina Celencewicz, Samuela Sokolnicka i Adam Szmel. Nagrodzeni z Gimnazjum nr 3 to Kajetan Kąs, Łukasz Kruczek i Damian Wojciechów. Do nagrodzonych dołączyli też Natalia Owsianka, Ewelina Sobczak, Michał Wojtczak z Gimnazjum nr 4 oraz Aleksandra Focht i Piotr Hurbol z Gimnazjum w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 1.

Sukcesem mogą też pochwalić się gimnazjaliści z powiatu jeleniogórskiego: Natalia Izwoska z Sosnówki, Agnieszka Markowiak z Janowic Wielkich, Justyna Trzmiel z Kowar, Karolina Wożniewska z Karpacza, Żaneta Filipionek z Jeżowa Sudeckiego i Patrycja Fościak z Mysłakowic. Z powiatu kamiennogórskiego nagrodzono Anitę Nowakowską.

Stypendia wręczyli wyróżnionym wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński oraz radna Grażyna Malczuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group