Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9890
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Diecezja Legnicka zaprasza na warsztaty muzyczne

Środa, 8 czerwca 2016, 10:18
Aktualizacja: 10:22
Autor: Org
Region: Diecezja Legnicka zaprasza na warsztaty muzyczne
Fot. Organizator
Wolontariat Światowych Dni Młodzieży Diecezji Legnickiej zaprasza śpiewającą i grającą na instrumentach młodzież, która chciałaby swoje umiejętności zaprezentować podczas diecezjalnego etapu Światowych Dni Młodzieży. Warsztaty odbywać się będą od 17 do 19 czerwca w Bolesławcu.

Koszt warsztatów to 15 zł. Organizatorzy zapewniają nocleg w II Liceum Ogólnokształcącym im. Janusza Korczaka w Bolesławcu oraz obiady. Start 17 czerwca. Tego dnia recepcja otwarta będzie od godz. 16.30 do 17.30.

Warsztaty poprowadzone zostaną przez osoby wykształcone muzycznie i doświadczone w pracy z młodzieżą; ks. Michała Marszałka, diecezjalnego koordynatora ds. działań muzycznych podczas ŚDM oraz Dorotę Pińczuk, w przeszłości dyrektor Szkoły Muzycznej w Bolesławcu a także nauczyciel muzyki i dyrygenta młodzieżowej orkiestry w jednej ze szkół w Brukseli.

Celem warsztatów jest przygotowanie oprawy muzycznej podczas liturgii i nabożeństw w trakcie trwania Dni w Diecezji ŚDM, które odbędą się w terminie 20-25 lipca w Legnicy, a także rozwijanie w młodych ludziach umiejętności muzycznych i talentu oraz integracja młodzieży z całej Diecezji Legnickiej.

Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu zaproszone są również do działań muzycznych w trakcie dorocznego Spotkania Młodych, które odbywa się w terminie 25-28 sierpnia.

Co z sobą zabrać?
- niepełnoletni muszą mieć pisemną zgodę rodziców
- dane adresowe i nr pesel do ubezpieczenia
- karimatę i śpiwór
- osoby grające - instrumenty i pulpity
- prowiant na śniadania i kolacje - zapewniona będzie gorąca woda i chleb

Więcej informacji na: www.trojca.legnica.pl i facebook.com/domusmariae2016

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group