Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 4021
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Didżeje charytatywnie. Dziś w JCK przy ul. Bankowej

Sobota, 1 października 2011, 8:29
Aktualizacja: 8:30
Autor: dj
W sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury dziś o godz. 20.00 wystąpią jeleniogórscy didżeje i prezenterzy Muzycznego Radia, którzy zagrają dla chorego na stwardnienie rozsiane Romana Geftasewicza.

Dochód z „Charytatywnej imprezy tanecznej” będzie przeznaczony na jego leczenie i rehabilitację. Wystąpią: Camilla, Jorgen Dave, Teku, Matishe, Tom Van Beat oraz prezenterzy Muzycznego Radia: Dawid Wenzel (Dave) i Maciej Wowk – Lista DMC. – Im więcej osób przyjdzie do JCK-u w sobotę tym lepiej. Uważam, że trzeba sobie pomagać, bo jesteśmy tylko ludźmi – tłumaczy Mateusz Olszewski, vel. Matishe, jeden z wykonawców.

29-letni Roman Geftasewicz od czterech lat cierpi na stwardnienie rozsiane. Unika słońca, nie może się przemęczać, problem dla niego stanowi nawet dłuższy spacer. Marzy o powrocie do zdrowia i życiu, jak przed chorobą, jednak potrzebuje do tego kosztownej rehabilitacji.

Organizatorzy: Firma Martin, Maciej Wowk we współpracy z Muzycznym Radiem w ramach Programu Pomocy Wzajemnej „Działanie Chleba” Józefa Liebersbacha. Impreza odbędzie się pod patronatem prezydenta Jeleniej Góry Marcina Zawiły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group