Sobota, 18 września
Imieniny: Ireny, Józefa, Stanisława
Czytających: 2569
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Diamenty i auto dla najpiękniejszej

Poniedziałek, 26 października 2009, 7:55
Aktualizacja: 7:56
Autor: legniczka.com
REGION: Diamenty i auto dla najpiękniejszej
Fot. jrams
Laureatka jeleniogórskich eliminacji konkursu Miss Polonia 2009 zdobyła koronę najpiękniejszej Polki podczas finału zmagań.

Legniczanka z urodzenia wygrała konkurs piękności Miss Polonia 2009. W łódzkiej Białej Fabryce wyprzedziła 19 innych kandydatek do trofeum – podał portal legniczka.com.
W tym roku do walki o tytuł Miss Polonia 2009 stanęło 20 finalistek, wyłonionych na drodze całorocznych eliminacji. Zwyciężyła Maria Nowakowska, legniczanka. Drugie miejsce zdobyła Agata Biernat, a trzecie jako II Vice Miss Katarzyna Suberska.

Po raz pierwszy zwyciężczynię wyłoniło głosowanie telewidzów, a nie jak zazwyczaj, głosy jury. Maria Nowakowska to 22-letnia studentka z Legnicy. W dolnośląskich eliminacjach, które miały miejsce w czerwcu w Teatrze im. Norwida w Jeleniej Górze, pokonała 15 innych pretendentek do tego tytułu. Wszystkie kandydatki zostały wybrane w eliminacjach lokalnych.

Zwyciężczyni konkursu ma 182 centymetry wzrostu oraz wymiary: 88-68-97. W legnickich eliminacjach do konkursu Miss Polonia w maju tego roku zdobyła tytuł I Wicemiss. Poza nauką w Państwowej Wyżej Szkole Zarządzania w Legnicy, uprawia amatorsko sport - biega, chodzi na siłownię i jeździ na rowerze.

Oprócz tytułu najpiękniejszej Polki otrzymała m.in. samochód ufundowany przez firmę Fiat oraz komplet diamentowej biżuterii.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group