Poniedziałek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 5366
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Derby Sudetów w sobotę!

Czwartek, 26 listopada 2015, 20:37
Aktualizacja: Piątek, 27 listopada 2015, 15:58
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Derby Sudetów w sobotę!
Fot. KS Sudety
Piłkarskie derby Sudetów zaplanowane na miniony weekend nie doszły do skutku ze znanych wszystkim przyczyn, ale koszykarskim raczej nic nie grozi. Już w sobotę (28.11) w hali przy ul. Sudeckiej podopieczni Jarosława Wilusza zmierzą się z Górnikiem Wałbrzych. W związku z dużym zainteresowaniem kibiców i konieczną zwiększoną ochroną, bilety na mecz będą nieco droższe.

Spotkanie pomiędzy Sudetami Jelenia Góra a Górnikiem Wałbrzych odbędzie się w sobotę, 28 listopada o godz. 19:00 w hali przy ul. Sudeckiej. Bilety: 10 zł (normalny), 5 zł (ulgowy).

Poniżej prezentujemy komunikat Klubu Sportowego Sudety:
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem meczem derbowym pomiędzy KS SUDETY Jelenia Góra a Górnikiem Wałbrzych, który odbędzie się w dniu 28-11-2015 roku Klub Sportowy SUDETY wprowadził wyższe ceny biletów. Bilety w cenie 10 zł normalny i 5 zł ulgowy obowiązywać będą wszystkich kibiców, a także członków Klubu. Wyższe ceny biletów podyktowane są koniecznością zwiększenia środków ostrożności na tym właśnie meczu i odpowiednim jego zabezpieczeniu. Na pozostałe mecze sezonu regularnego ceny biletów nie ulegają zmianom i wynoszą 5 zł bilet normalny, a dzieci i młodzież do 15 roku życia wstęp bezpłatny.

Ponadto Klub informuje że:
1. Pod żadnym pozorem nie będą wpuszczane na teren hali osoby, wobec których zastosowano sądowy zakaz wstępu lub zakaz wstępu na imprezy masowe.
2. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na hali tylko i wyłącznie pod opieką osób dorosłych/opiekunów.
3. Przebywać na Hali mogą tylko osoby posiadające przy sobie ważny bilet wstępu, stosowne zaproszenie lub inny dokument dopuszczony przez Organizatora lub właściciela obiektu
4. Każda osoba jest zobowiązana przy wejściu na Halę , bez wezwania okazać służbie porządkowej lub służbie ochrony bilet lub inny dokument uprawniający do wstępu na halę.
5. Służba Porządkowa ma prawo zażądać od każdej osoby okazania dokumentu tożsamości
6. Służba Porządkowa jest uprawniona do sprawdzania osób przy użyciu środków technicznych, celem stwierdzenia czy nie stanowią te osoby zagrożenia bezpieczeństwa np. z powodu spożycia alkoholu, narkotyków lub wskutek wnoszenia broni lub przedmiotów niebezpiecznych.
7. Organizator zastrzega sobie prawo do wpuszczania na teren hali lub wydalenie z niej osób, które nie zezwolą na przeszukanie ich przez Służby Porządkowe lub Policję.
8. Osoby, które nie posiadają biletów wstępu, osoby nietrzeźwe oraz stwarzające ryzyko niebezpieczeństwa nie będą wpuszczane na halę.
9.Regulamin imprezy masowej jest rozmieszczony przy każdym wejściu do poszczególnych sektorów znajdujących się w hali widowiskowo-sportowej:

1.Zabrania się wnoszenia na halę i posiadania w hali :
a/ napojów alkoholowych, odurzających oraz ich spożywania
b/ broni wszelkiego rodzaju
c/ przedmiotów, które mogą być użyte jako bron lub pocisk
d/ pojemniki o dużej objętości
e/ butelek szklanych, plastikowych lub innych "kartonowych”
f/ fajerwerków, kul świecących i innych przedmiotów pirotechnicznych
g/ drzewców do flag i transparentów
h/ instrumentów i urządzeń wytwarzających hałas z napędem mechanicznym
i/ kominiarek lub innych mogących służyć do maskowania się przed identyfikacją przez organy Służb Porządkowych lub Policji
j/ zwierząt
2.Ponadto zakazuje się:
a/ wchodzenia do hali i przebywania w hali osobom, wobec których zostało wydane sądownie orzeczenie o zakazie wstępu na imprezy masowe
b/ wchodzenie lub przechodzenie przez elementy obiektu lub urządzeń hali, pomieszczenia, balustrady itp. przeznaczone do powszechnego użytku dla organizatora, służby medycznej i służb porządkowych tzn. stref i obszarów obiektu nieprzeznaczonych dla widzów.
c/ rzucania jakimikolwiek przedmiotami
d/ używania wulgarnego i powszechnie uważanego za obraźliwe słownictwa , wyrażanie w różny sposób treści antysemickich, faszystowskich i nacjonalistycznych, obraźliwych dla jakichkolwiek osób
e/ rozniecanie i posiadanie ognia , fajerwerków itp.
f/ załatwiania potrzeb fizjologicznych poza toaletami
h/ wywieszanie flag w miejscach do tego nie przeznaczonych
i/ wywieszanie flag i transparentów o treściach obraźliwych, jak również prowokacyjnych.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group