Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9832
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dary Lasu w Lwówku Śląskim

Wtorek, 29 września 2009, 12:46
Aktualizacja: 12:47
Autor: Mar
Jelenia Góra: Dary Lasu w Lwówku Śląskim
Fot. Mar
Już w najbliższą sobotę, 3 października na rynku we Lwówku Śląskim odbędzie się Dolnośląski Festiwal Dary Lasu, Początek imprezy o godzinie 12.

Program zakłada propagowanie ekologii, ochrony przyrody, troski o środowisko. Podczas imprezy odbędą się prezentacje okolicznych nadleśnictw i kół łowieckich jak realizują te założenia.

Program przedstawia się następująco. O 12.30 zaczną się prezentacje małych form artystycznych szkół, o 13.45 odbędzie się zapierający dech w piersiach pokaz zawodowej grupy drwali (Timbersport), którzy pokażą jak w mgnieniu oka przerżnąć pień drzewa i mistrzowsko posługiwać się piłą motorową. O godzinie 14.30 zacznie się turniej drwali dla amatorów i zawodowców. W części artystycznej o godzinie 17 występ zespołu „PODGÓRZANIE” a o 18.wystąpi kabaret „PAKA”.

W programie imprezy znalazły się również indywidualne konkursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych ze znajomości tematyki przyrody.

Imprezę zorganizowały: Powiat Lwówecki, nadleśnictwa z Bolesławca, Lwówka Śląskiego, Szklarskiej Poręby, Kowar, Świeradowa Zdroju i Złotoryi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group