Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 8001
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dark Dog Energy Drink sponsorem tytularnym Rajdu Karkonoskiego

Środa, 7 lipca 2010, 13:24
Aktualizacja: Czwartek, 8 lipca 2010, 9:35
Autor: arec
Jelenia Góra: Dark Dog Energy Drink sponsorem tytularnym Rajdu Karkonoskiego
Fot. organizator
25 Rajd Karkonoski zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja, która odbędzie się w dniach 27–28 sierpnia, zyskała sponsora tytularnego. Został nim oficjalny Importer Dark Dog w Polsce, Firma Schnug Dystrybucja.

Rajd będzie 7 rundą Rajdowego Pucharu Polski oraz 2 rundą Pucharu Łużyc. Organizatorzy liczą, że na odcinkach pojawią się samochody WRC. Dziś rusza także nowa odsłona strony rajdkarkonoski.pl, na której będzie można znaleźć aktualne informacje dotyczące 25 Rajdu Dark Dog Karkonoskiego.

Z pozyskania sponsora tytularnego cieszą się organizatorzy imprezy - Dzięki naszej współpracy będziemy mogli skupić się na aspekcie sportowym rajdu. Z osobami ,które reprezentują firmę Dark Dog współpracuje się wyśmienicie, a ich oddanie i wkład w rajdy jest nieoceniony, czego przykładem jest logistyka – firma Schnug, czy też akcja bezpieczne rajdy, które spotykamy na rajdowych trasach w Polsce – powiedział Marek Kisiel, dyrektor Rajdu Karkonoskiego.

Dark Dog od dawna wspiera sport samochodowy na świecie. Firmie Schnug bardzo zależało na tym, aby marka stała się obecna również na imprezach rajdowych w Polsce - Od dłuższego czasu udzielamy się przy różnych projektach rajdowych- od sponsoringu zawodników poprzez program bezpiecznerajdy.pl, aż do wspomagania takich inicjatyw jak RSMP.info oraz rajdowypuchar.pl. Przez cały czas przyglądamy się pracy organizatorów i szukamy miejsca w naszym rajdowym światku. Po raz pierwszy tak mocno wspieramy rundę rajdową i zobaczymy jaki będzie tego efekt. RSMP ma już wspaniałych sponsorów, my zaczynamy od niższej ligi, której naszym zdaniem brakuje wsparcia, a jest nie mniej ciekawa niż nasza „ekstraliga” – powiedział Tomasz Kamiński, prezes zarządu Schnug.

Nowy sponsor tytularny Rajdu Karkonoskiego jest dobrej myśli co do współpracy z organizatorami imprezy. Są też plany na przyszłość – Mamy nadzieję że wyniki sprzedaży naszego produktu pozwolą kompleksowo wspomagać polskie rajdy w 2011. Rajd Karkonoski jest rundą położoną najbliżej siedziby naszej firmy, to między innymi zadecydowało o naszym wyborze, oczywiście decydujący był tutaj również doskonały kontakt z organizatorem rajdu. Jesteśmy przekonani że uda nam się przygotować świetną oprawę do widowiska jakie stworzą zawodnicy RPP podczas rajdu Dark Dog Karkonoskiego – powiedział Tomasz Kamiński.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1079
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group