Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4487
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Damska bokserka na Zabobrzu

Środa, 28 lutego 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przy ulicy Różyckiego pijana kobieta zaczepiała ludzi i pobiła staruszkę.

Rozrabiać zdarza się nie tylko rosłym mężczyznom często pod wpływem alkoholu. Mieli okazję przekonać się o tym w środę strażnicy miejscy, którzy interweniowali na skwerze blisko pawilonu przy ulicy Różyckiego na osiedlu Zabobrze.

Sprawczynią całego zamieszania była Aneta G., mieszkanka stolicy Karkonoszy, która upiła się i zaczepiała bez powodu okolicznych przechodniów. – Kiedy zobaczyła dużo starszą od siebie kobietę, Cecylię O., podeszła do niej i zaczęła ją szarpać – poinformował mł. insp. Grzegorz Rybarczyk, rzecznik prasowy straży miejskiej.

Starsza pani popychana przez Anetę G. upadła na chodnik. – Skarżyła się na bardzo duży ból nogi. Pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala na obserwację – dodał G. Rybarczyk.
O zajściu zawiadomiono policję, która sprawdziła trzeźwość napastniczki. Okazało się, że Aneta G. miała ponad jeden promil alkoholu w organizmie. Została osadzona w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie trzeźwieje.

Aneta G. może ponieść niemałe konsekwencje swojego występku. Jeśli sprawę zakwalifikuje się jako czynną napaść, której skutkiem jest uszczerbek na zdrowiu poszkodowanej, agresywna jeleniogórzanka w więzieniu może spędzić nawet pięć lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group