Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 4153
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dali czadu w Sali „Nova”. Po Lidze Rocka

Sobota, 17 marca 2012, 9:46
Aktualizacja: 10:00
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Dali czadu w Sali „Nova”. Po Lidze Rocka
Fot. Petr
Ostro, głośno i z mocnym rockowym akcentem zagrali wczoraj młodzi artyści w Sali „Nova” Jeleniogórskiego Centrum Kultury podczas kolejnej z cyklu Ligi Rocka. – Wszyscy dali czadu, a najlepszy był Post Scriptum – mówi jeden z uczestników koncertu.

Istotnie bowiem, pod względem „czadu” wczorajszą Ligę Rocka można zaliczyć do grona tych najbardziej udanych. Łowcy Szmalu, K.O.D, Highlow, The Mirror Within z Niemiec jak również wspomniany wcześniej Post Scriptum - oto zespoły, które rozpaliły publikę w Sali „Nova” JCK. Który zwyciężył?

– Najlepszy był Post Scriptum. Profesjonalne, mocne brzmienie i świetny wokal. Ta kapela to moim zdaniem jedna z najlepszych formacji w regionie. Wygrali w pełni zasłużenie. Zresztą – kto ich wczoraj słuchał, był na Lidze..., ten wie. Obyśmy mieli więcej takich artystów – mówi Patryk Koneczny, uczestnik koncertu.

Jeleniogórska Liga Rocka to projekt dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013. Partnerem JCK w Jeleniej Górze jest Socjokulturalne Centrum Steinhaus.e.V. Bautzen.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group