Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7495
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelnik: Studzienka bez pokrywy przy Książęcej

Czwartek, 16 kwietnia 2015, 9:41
Aktualizacja: 9:44
Autor: Angela
Jelenia Góra: Czytelnik: Studzienka bez pokrywy przy Książęcej
Fot. Angela
2 kwietnia br. zgłosiłem na policję, że na rogu ul. Książęcej i Sowińskiego w Jeleniej Górze brakuje pokrywy na studzience telekomunikacyjnej. Do dzisiaj, poza postawieniem pachołków i rozciągnięciem taśmy, nic z tym nie zrobiono. Czy musi dojść do wypadku, żeby ktoś się tym zainteresował? – pyta nasz Czytelnik.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jeleniej Górze zgłosił sprawę firmie telekomunikacyjnej i zapewnia, że będzie ponaglał ją do usunięcia zagrożenia.

Studzienka jest własnością Telekomunikacji Polskiej i to ta firma odpowiada za jej stan – wyjaśnia Jerzy Bigus, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów. – Zgłosiliśmy kradzież pokrywy, zabezpieczyliśmy teren i czekamy. Tyle mogliśmy zrobić. Nie mamy pokryw pasujących do studzienek telekomunikacyjnych. Kolejny raz ponaglimy telekomunikację do natychmiastowego usunięcia zagrożenia, ale nie mamy możliwości prawnych by karać za opieszałość – dodaje J. Bigus.

W imieniu Czytelnika ostrzegamy zarówno zmotoryzowanych, jak i pieszych o zagrożeniu i apelujemy o zachowanie ostrożności w miejscu oznakowanym taśmą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1196
Tak
20%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group