Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 7827
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czytelnicy: Dlaczego zamknęli „Żabki”?

Czwartek, 19 października 2017, 8:14
Aktualizacja: Piątek, 20 października 2017, 7:13
Autor: WAC
Jelenia Góra: Czytelnicy: Dlaczego zamknęli „Żabki”?
Fot. WAC
– Co się dzieje ze sklepami "Żabka?" – pytają nasi Czytelnicy, którzy dzwonili informując o wielu placówkach, które od dłuższego czasu są w Jeleniej Górze zamknięte.

- Mieszkam na Zabobrzu, przy ul. Różyckiego i bardzo często, zwłaszcza w dni wolne od pracy, robię drobne zakupy w pobliskim sklepie sieci „Żabka” – mówi jeden z zaniepokojonych Czytelników pan Robert. - Niestety od jakiegoś czasu jest on nieczynny. Na drzwiach jest informacja o chwilowym zamknięciu, jednak ta „chwila” trwa już około dwóch tygodni. Czy możecie dowiedzieć się co się stało? Podobne sygnały odebraliśmy od jeszcze kilku czytelników z różnych części miasta.

- Przepraszamy za utrudnienia wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry, którzy w ostatnim czasie nie mogą zrobić zakupów w swoich ulubionych sklepach „Żabka”. Zapewniamy, że jest to sytuacja tymczasowa. Informujemy, że niektóre sklepy w Jeleniej Górze zostały zamknięte ze względu na zakończenie współpracy sieci z dotychczasowym franczyzobiorcą. Sukcesywnie w ciągu najbliższego miesiąca będziemy ponownie otwierać kolejne punkty. Obecnie trwa rekrutacja na nowych franczyzobiorców sklepów „Żabka” w Państwa mieście. – czytamy w odpowiedzi na nasze pytanie, jaką otrzymaliśmy z biura prasowego sieci „Żabka”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group