Piątek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 12542
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czyściej i bez zmian cen w „jedenastce”

Czwartek, 18 września 2008, 8:14
Aktualizacja: 17:31
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Czyściej i bez zmian cen w „jedenastce”
Fot. AGA
Tegoroczny przegląd krytego basenu w Szkole Podstawowej nr 11 potrwał dłużej niż latach poprzednich. Pływalnia została więc otwarta z tygodniowym poślizgiem. Powód? Poza stałymi pracami, jakie prowadzone są w okresie wakacji, wymieniono również część rur.

Jeszcze przed wakacjami słychać było wiele skarg na czystość wody i sanitariatów w największej krytej pływalni w mieście. Basenowi przy „jedenastce”, oddanemu do użytku w drugiej połowie lat 90., wciąż daleko do nowoczesności współczesnych tego typu obiektów, ale w tym sezonie po remontach ma być czyściej.

Miłośnicy mokrego szaleństwa w tym roku nie mili zbytnich możliwości popływania w basenie. W okresie wakacji, gdy kryta pływalnia przy Szkole Podstawowej 11 była zamknięta, pogoda w kratkę zniechęcała do korzystania z odkrytego kąpieliska przy ulicy Sudeckiej.
Tym większy zawód przeżyli jeleniogórzanie, kiedy 1 września okazało się, że przez kilka najbliższych dni zamknięty pozostanie basen przy „jedenastce”.

- Poza wymianą wody wymienialiśmy rury prowadzące wodę z węzła pod prysznice – tłumaczy Waldemar Konert, zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 11, odpowiedzialny za pływalnię. Dlatego te prace się nam przedłużyły.

Obecnie zamknięty basen to już na szczęście historia. A dla zapalonych pływaków mamy dobrą wiadomość. Wbrew zapowiedziom o podwyżkach, ceny za korzystanie z placówki do końca roku nie ulegną zmianom.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pójdziesz głosować w wyborach 15.10?

Oddanych
głosów
244
Tak
84%
Nie
9%
To zależy od pogody
7%
 
Głos ulicy
Dni Podgórzyna – czy impreza się podobała?
 
Miej świadomość
Ukraina pozwała Polskę: Koniec Sojuszu?
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
Aktualności
Festiwal w Cieplicach – przygotowania
 
112
Awaria na drodze
 
Aktualności
Posłuchają godów jeleni
 
Aktualności
Radni główkują
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group