Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 11874
Zalogowanych: 82
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czyje to jest?

Piątek, 15 marca 2019, 12:01
Aktualizacja: Niedziela, 17 marca 2019, 6:12
Autor: 112
Jelenia Góra: Czyje to jest?
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci poszukują właścicieli przedmiotów, które zostały zabezpieczone podczas przeszukania w jednym z mieszkań w Jeleniej Górze – Cieplicach. Istnieje podejrzenie, że rzeczy te pochodzą z przestępstwa. Osoby, które je rozpoznają proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze prowadzą postępowanie, w ramach którego podczas przeszukania zabezpieczyli szereg przedmiotów, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstwa.

W związku z powyższym prosimy wszystkie osoby, które posiadają wiedzę na temat prezentowanych przedmiotów lub ich właścicieli proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Jeleniej Górze – tel. 75/75-20-064 lub na numer alarmowy Policji 997 – apeluje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Twoja reakcja na artykuł?

5
38%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
8
62%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile książek przeczytałaś/eś w tym roku?

Oddanych
głosów
864
Żadnej
29%
Jedną
8%
Dwie
8%
Trzy lub więcej
55%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy szczepionka na COVID sprzedała nam raka? Prawda czy mit?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
112
Wjechała w barierki na moście
 
Jelonka wczoraj
Jelenia Góra 100 lat temu i hotel "Pod Brązowym Jeleniem"
 
112
Do rowu przed Przełęczą Kowarską
 
Aktualności
Dolnemu Śląskowi stuknęło 80 lat
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group