Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 13 grudnia
Imieniny: Łucji, Otylii
Czytających: 14287
Zalogowanych: 75
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czy ktoś widział tę kobietę?

Poniedziałek, 22 czerwca 2015, 13:46
Aktualizacja: Środa, 24 czerwca 2015, 9:46
Autor: 112
Jelenia Góra: Czy ktoś widział tę kobietę?
Fot. Archiwum Policji
Jeleniogórscy policjanci wciąż poszukują 84 –letniej Jadwigi Domagały–Siwak, która wyszła z mieszkania przy ul. Paderewskiego w Jeleniej Górze 18 czerwca i ślad po niej zaginął. Kobieta cierpi na demencję starczą, ma problemy z orientacją w terenie. Dlatego na lewej ręce nosi opaskę z adresem zamieszkania oraz telefonem kontaktowym do rodziny.

Nie ma informacji na temat ubioru poszukiwanej w chwili zaginięcia, prawdopodobnie ma ze sobą wzorzysty kapelusz z materiału wyglądem przypominający słomkowy i torebkę damską z drobiazgami. Poszukiwana ma ok. 164 cm wzrostu, piwne oczy, siwe lekko kręcone włosy do ramion, jest szczupła.

Według ustaleń, kobieta była widziana 18 czerwca, między godz. 12.00 i 15.00, w urzędzie pocztowym przy ul. Różyckiego 4a. Osoby, które były wtedy na poczcie, a także posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę poszukiwawczą w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze (ul. Armii Krajowej 5) osobiście, bądź telefonicznie pod numerami: 75/75-20-406, 75/75-20-326, 75/75-20-150 bądź pod numer alarmowy policji 997.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
798
Pod domem/blokiem na parkingu
58%
W garażu
34%
W inny sposób
8%
 
Głos ulicy
Lampa naftowa w domu
 
Warto wiedzieć
Fortuny robią wrażenie. Oto najbogatsi Polacy ostatnich lat
 
Rozmowy Jelonki
Odczarować śmierć
 
Aktualności
Powiat karkonoski dziękuje swoim zasłużonym
 
Jelonka wczoraj
Za kratkami fajnie nie było
 
Inne wydarzenia
Pobiegną ulicami Jeleniej Góry
 
Pogoda
Uwaga kierowcy, warunki będą bardzo zdradliwe
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group