Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 6290
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czołówka na podwójnej ciągłej

Wtorek, 8 września 2009, 12:07
Aktualizacja: 15:04
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Czołówka na podwójnej ciągłej
Fot. Mar
Kierujący oplem jechał ulicą Lubańską z Cieplic w kierunku skrzyżowania z Trasą Czeską. Na wysokości stacji transformatorowej EnergiaPro zaczął wyprzedzać jadący przed nim samochód egzaminacyjny Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Doszło do wypadku, w którym ucierpiała, między innymi, kobieta w ciąży.

Przejechał podwójną ciągłą wprost pod nadjeżdżającego z naprzeciwka volkswagena. - Pojawił się przede mną tak szybko, że nie miałam szansy na jakąkolwiek reakcję – mówiła zszokowana kierująca VW – huk, trzask i wylądowaliśmy w rowie. Nie mam nic złamanego, ale wszystko mnie boli. Najbardziej niepokoję się o synową, która jest w 9 miesiącu ciąży. Oby nic się nie stało dziecku.

W wyniku czołowego zderzenia opel uległ zupełnemu zniszczeniu, a strażacy musieli rozcinać pojazd, żeby wydobyć z niego zaklinowanego kierowcę. Jak się później okazało jest mocno poobijany i ma kilka złamań.
Trzecim poszkodowanym jest nissan WORD-u i nieszczęsny egzaminowany. Samochód ma uszkodzony tył, natomiast kierowca będzie musiał jeszcze raz przystąpić do egzaminu. Jest jednym z nielicznych kierowców którzy brali udział w wypadku jeszcze przed zdobyciem prawa jazdy.

Jak się dowiedzieliśmy, również ciężarna poszkodowana i jej dziecko nie ulegli poważniejszym obrażeniom. Przejazd ulicą Lubańską był zamknięty przez kilka godzin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group