Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 4432
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Czesław (za)Śpiewa w Kwadracie

Czwartek, 5 kwietnia 2012, 8:21
Aktualizacja: 8:40
Autor: Petr
JELENIA GÓRA: Czesław (za)Śpiewa w Kwadracie
Fot. Organizator
Jak świeże bułeczki rozchodzą się bilety na koncert Czesława Mozila, znanego jako Czesław Śpiewa zaplanowany na 14 kwietnia w jeleniogórskim klubie Kwadrat przy ul. Bankowej. – Z przedsprzedażą ruszyliśmy wczoraj i, uwaga, zostało jeszcze tylko 40 biletów! – mówią organizatorzy.

Co zresztą wcale nie dziwi biorąc pod uwagę fakt, że koncerty Czesława Mozila, znanego jako Czesław Śpiewa cieszą się wręcz ogromną popularnością w całej Polsce. Kompozytor, muzyk i wokalista; juror w programie X FACTOR mówiący i śpiewający z właściwą tylko sobie manierą budzi zainteresowanie melomanów w różnym wieku: od licealistów po ludzi starszych, którzy w Czesławie Mozilu widzą świetnego interpretatora poezji jego słynnego imiennika Czesława Miłosza.

Ci wszyscy, którzy chcieliby uczestniczyć w koncercie „CZESŁAW SOLO ACT” w klubie Kwadrat powinni zgłosić się do baru celem zakupu biletu w cenie 45 zł (przedsprzedaż) i 55 zł (w dniu koncertu, o ile do tego czasu będą jeszcze dostępne).

– Zapraszamy serdecznie, bowiem koncert z pewnością będzie wyjątkowy. Charyzmatyczny, dowcipny artysta, którego muzyki nie da się porównać z żadną inną, oto z kim będziecie mieli do czynienia już w sobotę, 14 kwietnia – mówią organizatorzy. Więcej informacji na stronie: www.klubkwadrat.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group