Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5103
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czeski dixieland i Osiecka na jazzowo już 7 marca w Muflonie

Poniedziałek, 2 marca 2020, 14:21
Aktualizacja: Piątek, 6 marca 2020, 10:23
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Czeski dixieland i Osiecka na jazzowo już 7 marca w Muflonie
Fot. MDK "Muflon"
MDK Muflon w Jeleniej Górze zaprasza na wyjątkowe koncerty zespołów z Polski i Czech w ramach projektu pn. MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny.

7 marca 2020 r. o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MDK Muflon odbędą się pierwsze dwa koncerty w ramach projektu. Zagrają: czeska kapela GROOVES - Vrchlabský chicago dixieland oraz Natalia Lubrano & Krzysztof Żesławski TRIO. - W wykonaniu naszych sąsiadów usłyszymy dużo jazzu granego na instrumentach dętych. Zagrają utwory czeskie, polskie i angielskie. Z kolei zespół polski zaprezentuje jazzowe aranżacje utworów Agnieszki Osieckiej. Krzysztof Żesławski zagra na gitarach i basie, Natalia Lubrano zaśpiewa, akompaniament będzie składał się też z pianina i puzonu - zapowiadają organizatorzy.

W sali stanie nietypowa, dwustronna scena z odrębną scenografią, na której zaprezentują się zaproszone zespoły. W czasie imprezy prowadzona będzie profesjonalna transmisja na żywo.

Celem projektu jest promocja twórczości zespołów muzycznych z polsko – czeskiego pogranicza. Przedsięwzięcie jest realizowane przy współpracy z partnerem czeskim – Kulturní dům Střelnice Vrchlabí (link do strony partnera)

Wejście na koncerty jest bezpłatne jednak wejściówki należy odebrać do 02.03. (lub do wyczerpania biletów) w sekretariacie MDK Muflon przy ul. Cieplickiej 172 w Jeleniej Górze. Tel. 75 755 37 70. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt „MUFLON LIVE – koncert na dwie sceny” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020 oraz ze środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Twoja reakcja na artykuł?

3
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group