Zalogowanych: 5

I liga koszykarek: "Czerwona latarnia" wciąż w Jeleniej Górze!

Sobota, 16 grudnia 2023, 21:20
Aktualizacja: 21:33
Koszykarki pierwszoligowego Isands Wichosia Jelenia Góra wciąż mają na swoim koncie zaledwie jedną wygraną i plasują się niestety na ostatniej pozycji w tabeli. Dziś na terenie hali sportowej SP 8 musieliśmy uznać wyższość Widzewa Łódź.

Spotkanie było wyrównane tylko do przerwy. Gospodynie wygrały pierwszą kwartę 22:18, w drugiej rywalki odrobiły straty i mieliśmy na półmetku remis 37:37. Niestety po zmianie stron na parkiecie rządziły już przeciwniczki, które szybko zbudowały przewagę i systematycznie zwiększały dystans. Naszą zmorą były fatalne przestoje podczas, który nasz licznik zdobywanych punktów się zatrzymywał. W trzeciej kwarcie trwał blisko 3,5 minuty (od stanu 43:46 do 43:53), a w czwartej niemal 4 minuty (od 54:65 do 54:76). Ostatecznie Widzew zwyciężył 82:66. W tabeli grupy B I ligi koszykówki kobiet wciąż mamy w swoim dorobku zaledwie jedną wygraną, a dzisiejsza przegrana była już dziewiątą w tym sezonie.

Isands Wichoś Jelenia Góra - Widzew Łódź 66:82 (22:18, 15:19, 14:23, 15:22)

Wichoś: Karaś (12), Wasińska (12), Jasińska (11), Lipniacka (9), Koc (8), Haryńska (6), Prokop (4), Bielecka (2), Rybkiewicz (2), Feja.