Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 2231
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Cyrkowe sztuczki w Przystani Twórczej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Sobota, 10 lipca 2010, 8:41
Aktualizacja: 8:41
Autor: Gabi
Fot. Gabi
Na koniec pierwszego turnusu półkolonii w Przystani Twórczej Cieplickim Centrum Kultury dzieci wraz z opiekunami zaprosiły bliskich i wszystkich chętnych na pokaz cyrkowych umiejętności, których nauczyły się w minionych dniach.

Dzieci przebrane były za klaunów w stroje, które wykonały same pod okiem pani instruktor. Przystań Twórcza zrobiła podopiecznym i wszystkim zebranym niespodziankę i zorganizowała pokaz gimnastyka z Cyrklandu w Miłkowie. Przez tydzień pan Michał uczył półkolonistów żonglowania kulami ognia.

Płonące maczugi w żonglerce z oczywistych względów zastąpiono żonglowaniem długimi skarpetami, w których ukryte były piłeczki tenisowe. Każdy uczestnik półkolonii miał okazję pokazać, jak opanował tą sztukę, wzbudzając zachwyt i oklaski publiczności.

Na zakończenie dzieci otrzymały czarodziejski dyplom z wizerunkiem klauna narysowanego podczas pierwszego dnia imprezy, oraz podarunek, dzieło instruktorki. Na łupku prowadząca narysowała portret cyrkowego komika.
To nie koniec wakacyjnej przygody w CCK Przystań Twórcza. Kolejny turnus zaczyna się w poniedziałek, a część najmłodszych już zadeklarowała, że na pewno będzie w zajęciach uczestniczyć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group