Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 7032
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Co ZUS proponuje niepełnosprawnym? O tym spotkanie

Poniedziałek, 7 października 2013, 7:32
Aktualizacja: 7:34
Autor: Org
Jelenia Góra: Co ZUS proponuje niepełnosprawnym? O tym spotkanie
Fot. Organizator
Trwa akcja „NiepełnoSPRAWNY–PełnoPRAWNY. Tworzymy Społeczeństwo Otwarte Dla Każdego”. Z tego cyklu kolejne spotkanie pt. „Uprawnienia i świadczenia emerytalno–rentowe przysługujące osobom niepełnosprawnym i starszym z ZUS–u” odbędzie się 16 października o godz. 11:00 w Książnicy Karkonoskiej.

Będzie to spotkanie informujące mieszkańców miasta z zakresu problematyki świadczeń i uprawnień emerytalno-rentowych przysługujących z ZUS-u oraz informacji dot. Platformy Usług Elektronicznych, z udziałem przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Inspektorat w Jeleniej Górze.

Organizatorzy proszą o propozycje tematów oraz zagadnień, który by miały być poruszane na kolejnych spotkaniach. Zgłaszać je można do Wydziału Dialogu Społecznego (Lucyna Kornobys), tel. 75/75-46-174 lub e-mail: lkornobys@jeleniagora.pl

Inicjatorem akcji edukacyjnej są Urząd Miasta Jelenia Góra oraz organizacje osób niepełnosprawnych zrzeszone w Jeleniogórskiem Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych. Honorowym patronem tego przedsięwzięcia jest prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group