Sobota, 20 sierpnia
Imieniny: Bernarda, Sobiesława
Czytających: 3332
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ciekawy projekt dla dziadków i wnuków

Wtorek, 6 sierpnia 2019, 10:33
Aktualizacja: Środa, 7 sierpnia 2019, 14:32
Autor: WAC
Region: Ciekawy projekt dla dziadków i wnuków
Fot. organizator
Ruszył skierowany do seniorów i dzieci projekt "Międzypokoleniowa Akademia Umiejętności i Pasji". Jego organizatorem jest "Towarzystwo Karkonoskie", a środki na realizację pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego (Dolnośląski Budżet Obywatelski – "Aktywny Dolny Śląsk"). Wniosek z projektem przygotował jeleniogórzanin Mariusz Synówka.
To pomysł na umożliwienie kreatywnego, ciekawego (a co najważniejsze - z dala od gier komputerowych i telewizora) spędzenia czasu przez dziadków razem ze swoimi wnukami - mówi Mariusz Synówka. - Zróżnicowana tematycznie oferta edukacyjno - rozrywkowa w postaci warsztatów w terenie zapewni dużo ciekawych wrażeń, ale także i wiele nauczy młodszych i nieco starszych uczestników imprez. Dzieci będą mogły miło spędzić czas w towarzystwie dziadków, którzy niejednokrotnie dysponują (niestety niedocenianą) wielką wiedzą, ale nie zawsze mają możliwość, by zająć się przygotowaniem takiego wyjazdu. Bo dziadkowie to często taka nasza rodzinna Wikipedia!

Informacje o najbliższych działaniach w ramach projektu można znaleźć na profilu FB "Miedzypokoleniowa Akademia Umiejętności i Pasji". Tam również dokonuje się zgłoszenia uczestnictwa. Wszystkie atrakcje są dostępne za darmo. Do końca wakacji planowane jest zorganizowanie 12 różnych imprez. Najbliższa, już w najbliższy piątek (9.08), a będzie nią wycieczka geologiczna do Michałowic

Twoja reakcja na artykuł?

20
80%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
16%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group