Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8521
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Ciekawe wakacje nad Jeziorem Sławskim

Sobota, 2 lipca 2011, 8:07
Aktualizacja: 8:08
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Ciekawe wakacje nad Jeziorem Sławskim
Fot. Organizatorzy
Dzieci, które nie mają jeszcze planów na wakacje, mogą skorzystać z wyjątkowej okazji. Klub Lotnika „Śmigiełko” z Jeleniej Góry, który organizuje obóz szkoleniowo–wypoczynkowy w pensjonacie i na ranczo Haleszka w Lubiatowie, ma jeszcze wolne miejsca. Na miejscu przewidziano mnóstwo atrakcji, w tym jazdę konną czy zajęcia żeglarskie.

Obóz szkoleniowo-wypoczynkowo w Lubiatowie to przede wszystkim wczasy w siodle, rajdy konne i nieoceniona kuchnia domowa. Na miejscu czekają też piękne krajobrazy, mikroklimat, lasy i jezioro o powierzchni 817 ha.

Obiekty hotelowe są sprawdzone i posiadają kategorie gwiazdkowe. Dostępne są w nich pokoje 1,2,3 i 4 osobowymi z WC i natryskiem. W budynkach znajduje się stołówka, sala konferencyjna, świetlica, sklep i kawiarnia. Do dyspozycji wczasowiczów są też boisko sportowe, świetlica pod wiatą z kominkiem i grillem.

- Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami w terminach: 14.07-27.07 czyli na II turnus oraz 27.07-09.08 - III turnus. W ramach obozu odbywają się m.in. nauka jazdy konnej, wycieczki rowerowe, zajęcia żeglarskie, zajęcia z modelarstwa lotniczego, ogniska i dyskoteki. Do tego zapewniamy cztery posiłki dziennie, zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych, fachową opiekę pedagogiczną i specjalnościową oraz ubezpieczenie NW uczestników obozu – mówią organizatorzy.

Koszt 14-dniowego obozu wynosi 900zł., dla członków Klubu Śmigiełko 850zł. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na nr tel. 075 75 354 09 lub w Klubie Lotnika „Śmigiełko” przy ul. 1 Maja 67 w Jeleniej Górze czynnym w godzinach 15-19. Dzieci z Jeleniej Góry mogą skorzystać z dofinansowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group