Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 8287
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ciasteczkowy dzień dziecka

Poniedziałek, 1 czerwca 2020, 9:20
Aktualizacja: Środa, 3 czerwca 2020, 13:06
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Ciasteczkowy dzień dziecka
Fot. Przemek Kaczałko
Większość imprez z okazji Dnia Dziecka w tym roku została odwołana, jednak zdarzają się prywatne inicjatywy, które w tym trudnym czasie mają umilić najmłodszym ich święto. W Pink Cakes na Placu Ratuszowym było kolorowo, słodko i zabawnie – gościem specjalnym był klaun Rufi Rafi.
Odważyliśmy się z nadzieją, że dzieci dopiszą. Musimy powoli wychodzić z domu, bo nam wszystkim to bardzo doskwiera. Staramy się zapewnić bezpieczeństwo i chcemy w miarę normalnie żyć - powiedziała Lucyna Musiał z Pink Cakes.

Niedzielna aura z początku nie zachwycała, ale gdy zbliżał się czas imprezy (od godz. 14:00) było coraz cieplej i słonecznie.

Pewnie tam na górze nam sprzyjają. Miało dzisiaj padać, a pogoda jest bardzo fajna. Przyszło bardzo dużo dzieci i widać, że taka impreza była bardzo potrzebna.

Poza słodkościami cukierni integracyjnej, dla maluchów przygotowano bezpłatną watę cukrową. Był też klaun genialny Rufi Rafi, który zabawiał się w kelnera i wywoływał szerokie uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych. Co istotne, większość załogi stanowią osoby niepełnosprawne, które dzięki pracy mają okazję na integrację, a społeczeństwo (w tym dzieci) mając kontakt z niepełnosprawnymi mogą wzbogacić swoją wrażliwość.

Twoja reakcja na artykuł?

24
83%
Cieszy
2
7%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
3%
Złości
2
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
26
Tak
35%
Nie
65%
Nie wiem
0%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group