Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 2424
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ciachomaniak na cenzurowanym w „Muflonie”

Wtorek, 16 maja 2017, 7:39
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: Ciachomaniak na cenzurowanym w „Muflonie”
Fot. MDK "Muflon"
Tak często dzieci unikają zdrowego jedzenia, które przygotowuje dla nich mama. Witaminki są niewidzialne, ale to dzięki nim dziecięce buzie pięknieją, włosy lśnią. Co się dzieje, gdy w milusińskim jadłospisie królują łakocie pełne pustych kalorii, gdy ciasteczka wygrywają z nowalijkami?

Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę, 21 maja o godz. 12.00 na przedostatnim w sezonie 2016/2017 Poranku Rodzinnym, który nosi tytuł słodki i troszkę zatrważający „Ciachomaniak”. Kuba i Śruba w poszukiwaniu ulubionych ciasteczek powędrują do krainy, w której mieszka tytułowy fan słodyczy. Śruba przekona się, czy to Ciachomaniak zjadł jego ciasteczka. Tego samego będzie dociekać kot w butach.
Na warsztatach artystycznych, które będą miały także walor profilaktyki zdrowia, dzieci dowiedzą się, co jest dla nich korzystne, nie zabraknie piosenek oraz radosnych rodzinnych aktywności.

Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację i zakup biletów w sekretariacie MDK „Muflon”. Bilet - 15 zł dla dziecka. Dorośli wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Bilety na poranki są wyłączone z oferty dla Jeleniogórskiej Karty Dużej Rodziny. Szczegóły: muflon@sobieszow.pl, tel. 75 755 37 70.

Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Poranki wspierają: Czekoladziarnia w Jeleniej Górze, Hotel Gołębiewski, Termy Cieplickie Sp. z o.o., Jelenia Plast Sp. z o.o., Sklep Mały Bucik, Sklep Internetowy Dziecko i My, Sala zabaw Happy Kids, Karkonoskie Stowarzyszenie Edukacyjne „Erazma i Pankracego”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group