Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 10412
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Chcesz służyć w Straży Granicznej? Złóż dokumenty

Wtorek, 9 lutego 2021, 13:43
Autor: SG
Region: Chcesz służyć w Straży Granicznej? Złóż dokumenty
Fot. SG
Po zmianie przepisów dotyczących ubiegania się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej istnieje możliwość, by osoba zainteresowana służbą złożyła wymagane dokumenty nie tylko w siedzibie Nadodrzańskiego Oddziału w Krośnie Odrzańskim ale również we wszystkich placówkach, m.in. w Jeleniej Górze.

Dokumenty można składać po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Wyznaczony do przyjmowania dokumentów funkcjonariusz SG umówi się z kandydatem na odpowiadający mu dzień i godzinę i przyjmie od niego komplet dokumentów oraz wyjaśni przebiega całego postępowania kwalifikacyjnego.

Od kandydatów na funkcjonariusza Straży Granicznej wymagane jest m.in. by posiadał wyłącznie polskie obywatelstwo, miał nie więcej niż 35-lat, nie był karany sądownie, miał co najmniej średnie wykształcenie oraz uregulowany stosunek do służby wojskowej. Ważne, by kandydat posiadał odpowiednią wiedzę ogólną, zdolność fizyczną i psychiczną do służby.

Służba w Straży Granicznej to nie tylko stabilna, stała, ciekawa i satysfakcjonująca służba ale również możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i atrakcyjne wynagrodzenie (po szkoleniu ok. 4 tys. zł) .

Nadodorzański Oddział Straży Granicznej ma zamiar przyjąć do końca 2021r siedemdziesięciu funkcjonariuszy, którzy służbę podejmą na terenie jednego z trzech województw: dolnośląskiego, wielkopolskiego oraz lubuskiego. Kilkanaście wolnych etatów czeka także w placówce SG w Jeleniej Górze.

Wszelkich informacji odnośnie złożenia dokumentów oraz warunków jakie musi spełnić kandydat jak również w jaki sposób przebiega nabór do służby można uzyskać na stronie internetowej www.nadodrzański.strazgraniczna.pl lub osobiście, po uprzednim telefonicznym umówieniu w Placówce Straży Granicznej w Jeleniej Górze, która mieści się przy ulicy Hirszfelda 15A, tel. 721960376, 757699403,
757699431.

Twoja reakcja na artykuł?

9
47%
Cieszy
7
37%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
16%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
848
Tak
21%
Nie
70%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group