Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 8075
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/region: Chcesz dostać pieniądze z Unii? Zgłoś się na bezpłatne szkolenie

Środa, 6 marca 2013, 9:39
Aktualizacja: 9:45
Autor: Angela
Do 20 marca br., do godz. 15.00, trwają zapisy na bezpłatne szkolenie „Wypełnianie wniosku do PO KL w kontekście zmian w roku 2013”, które odbędzie się 25 i 26 marca br. w Jeleniej Górze.

Szkolenie kierowane jest do przedstawicieli podmiotów, którzy zamierzają starać się o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego z powiatów: bolesławieckiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, zgorzeleckiego oraz miasta Jelenia Góra. Będą się one odbywać w godzinach: 9.00 -16.00. Wszystkie zajęcia prowadzone są nieodpłatnie.

Organizator, Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Jeleniej Górze, zapewnia materiały szkoleniowe, ciepły posiłek, gorące i zimne napoje, ciastka. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty związane z ewentualnym noclegiem i dojazdem.

- Szkolenie będzie poświęcone wypełniania wniosku do działania 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich do Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki – wyjaśniają organizatorzy. Szczególny nacisk położony będzie na aspekty związane ze zmianami, jakie na przełomie roku 2012/2013 pojawiły się w szeregu ważnych dokumentów odnoszących się do konstruowania wniosków m.in. Systemie Realizacji POKL. W celu potwierdzenia swojego udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go do naszego biura faksem pod numer: 75 642 20 00 w. 40 lub na nasz adres mailowy: szkolenia_jeleniagora@roefs.pl. Liczba miejsc jest ograniczona – dodają organizatorzy szkolenia z Regionalnego Ośrodka EFS.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group