Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 5413
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Charytatywny Bieg dla Nepalu

Piątek, 8 maja 2015, 11:09
Aktualizacja: 11:41
Autor: Organizatorzy
Jelenia Góra: Charytatywny Bieg dla Nepalu
Fot. Organizatorzy
Jutro (9. maja) odbędzie się Bieg Charytatywny dla Nepalu na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które niedawno nawiedziło ten region. Bieg organizują pasjonaci górskich wypraw trekkingowych i wspinaczkowych, którzy wielokrotnie jeździli do Nepalu i wiedzą, jak bardzo ten kraj i jego mieszkańcy potrzebują teraz pomocy.

O godz. 12.00 na boisku sportowym przy ul. Jana Kiepury 79 rozpocznie się Bieg Charytatywny dla Nepalu. Zawodnicy przebiegną dystans 5 km u podnóża Góry Szybowcowej. Dochód z opłat startowych w całości zostanie przeznaczony na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu.

Biegowi towarzyszyć będzie licytacja przedmiotów związanych z Nepalem, degustacja tradycyjnych nepalskich herbat i wiele innych atrakcji. Całość zebranych środków zostanie przekazana wyłącznie na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu.

Imprezę objął honorowym patronatem prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła. Zwycięzcy biegu otrzymają wejściówki ufundowane przez Termy Cieplickie oraz drobne upominki ufundowane przez Miasto.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group