Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 7738
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Charytatywne seanse dla Romka

Poniedziałek, 1 lutego 2016, 8:17
Aktualizacja: 8:19
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Charytatywne seanse dla Romka
Fot. Organizatorzy
Już w najbliższy czwartek (4.02) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbędzie się niezwykły seans filmowy. Przybywając tego dnia na projekcję „Czego dusza zapragnie” można połączyć przyjemne z pożytecznym, bowiem całkowity dochód zostanie przeznaczony na leczenie Romka Geftasiewicza.

Dzięki uprzejmości JCK-u i Urzędu Miasta Jeleniej Góry przyjaciele Romka zorganizują dwa seanse filmowe: pierwszy już w najbliższy czwartek (4.02), kiedy to na ekranie wyświetlony zostanie film pt. „Czego dusza zapragnie”, a 24 marca przyjdzie czas na „Conana Barbarzyńcę”.

Chory na stwardnienie rozsiane Romek walczy o powrót do zdrowia, w czym wspierają go życzliwi ludzie, organizujący różne akcje, z których dochód przeznaczany jest na kolejne etapy leczenia.

- Romek Geftasiewicz poddaje się terapii komórkowej. Jest po dwóch zabiegach – podaniu iniekcji do rdzenia kręgowego w klinice w Krakowie. Zbiera pieniądze na kolejne iniekcje (wszystkich będzie pięć). Brakuje mu prawie 20 tys. zł – czytamy w zapowiedzi organizatorów.

Wstępem na seans będą datki o wartości minimum 10 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group