Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7153
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: C.O. Cumbers szukają wsparcia

Piątek, 26 października 2007, 0:00
Autor: Łukasz Stawski
Jelenia Góra: C.O. Cumbers szukają wsparcia
Fot. archiwum klubu
Problemy licealistów - futsalowców

Już za kilkanaście dni ruszają rozgrywki kolejnej edycji MOS ligi w futsalu. Jedną z drużyn biorących tradycyjnie udział w rywalizacji jest C.O. Cumbers W poprzednim sezonie C.O. Cumbers zajęli w rywalizacji wysoką 6 lokatę. Niestety tym razem ich start stoi pod dużym znakiem zapytania.

- Jesteśmy grupą wieloletnich przyjaciół, którzy od najmłodszych lata grają wspólnie w piłkę na wszelkich możliwych turniejach - mówi jeden z członków ekipy Grzegorz Bakalarczyk. Jesteśmy licealistami i w związku tym nasze obowiązki szkolne nie pozwalają nam na podjecie pracy a co za tym idzie mamy zawsze spory problem z opłatami wpisowego oraz przy turniejach wyjazdowych pokrycia kosztów środku transportu. Dlatego chcielibyśmy poprosić aby ewentualne firmy mogły pomóc nam w uzbieraniu wpisowego, które pozwoli nam na start w lidze MOS. W zamian za to oczywiście możemy umieścić reklamy na strojach. Kontakt z nami pod adresem mailowym c.o.cumbers@wp.pl lub tel. 507-324-556

Do tej pory nasze osiągnięcia to: zwycięstwa w wielu turniejach dla grup młodzieżowych, kilka dobrych startów w turniejach kategorii open i udział w kilku turniejach wyjazdowych między innym w Środzie Śląskiej i w Czechach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group