Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4219
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Były policjant winny gwałtu na Ewie W.

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 11 stycznia 2011, 7:51
Aktualizacja: Środa, 12 stycznia 2011, 8:02
Autor: Angela
Sąd Najwyższy oddalił kasację wyroku wydanego przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze uznając wniosek za bezpodstawny.
Fot. dtp
Sąd Najwyższy oddalił kasację wyroku, o który wnioskowała obrona Marka S., byłego jeleniogórskiego policjanta. Zdaniem sądu, mężczyzna obiecując Ewie W. pomoc w uniknięciu kary za wykroczenia drogowe, wywiózł ją w ustronne miejsce, a następnie zgwałcił. Sprawa wyszła na jaw, kiedy poszkodowana zwierzyła się koleżance. Sprawcę skazano na 2 lata i 10 miesięcy więzienia.

Obecnie sprawa Marka S. wróciła do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze, który w czerwcu minionego roku wydał prawomocny wyrok w tej sprawie. Po zapoznaniu się z decyzją Sądu Najwyższego, sędziów z jeleniogórskiego składu orzekającego, akta ponownie zostaną przekazane do miejscowego Sądu Rejonowego, który skazał Marka S. z końcem lutego 2010 roku.

– Sąd Najwyższy oddalił kasację wyroku wydanego przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze uznając wniosek za bezpodstawny. Obecnie skazany Marek S. nie odbywa kary w więzieniu ponieważ skorzystał z prawa półrocznego odroczenia wyroku. Sąd zgodził się na takie odrodzenie przez wzgląd na to, że skazany opiekuję się małoletnimi dziećmi w wieku 2,5 i sześć lat. Żona skazanego pracuje bowiem na dwie zmiany i nie może zapewnić dzieciom odpowiedniej opieki. Okres odroczenia kary upływa 21 marca br. Wówczas okaże się czy skazany ponownie wystąpi o odroczenie wyroku na kolejne pół roku. Łącznie może on skorzystać z rocznego odroczenia wykonania kary. Po tym okresie będzie musiał wrócić do więzienia. Obecnie skazany może starać się tylko o ułaskawienie lub o wznowienie postępowania – mówi sędzia Andrzej Wieja, rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze.

Oskarżony Marek S. dopuścił się gwałtu na Ewie W. w nocy z 19 na 20 kwietnia 2008 roku. Były funkcjonariusz policji podjechał prywatnym autem w cywilnym ubraniu do samochodu Ewy W. po kontroli drogowej, do której poszkodowana została zatrzymana przez dwóch funkcjonariuszy. Za naruszenie przepisów drogowych została ukarana mandatem karnym.

Marek S. obiecał załatwienie sprawy i pod tym pretekstem kazał jej wsiąść do swojego samochodu, następnie wywiózł ją w ustronne miejsce i przemocą zgwałcił. Przez długi czas kobieta milczała i nikomu nie mówiła o tym co się stało, bo się wstydziła. Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy kobieta w chwilach słabości opowiedziała o wszystkim swojej koleżance, która o przestępstwie powiadomiła policję.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (55) Dodaj komentarz

~ 11-01-2011 8:31
nie bij braw policji bo nic tu nie zasłużyła.
~Gość 11-01-2011 8:56
jak to żona pracuje na dwie zmiany ,a jak gwałcił tą kobiete ,to o żonie nie myślał ,czegoś tu nie rozumie ,został skazany tylko na 2 lata i 10 miesięcy ,bo co bo policjant ,bo wolno mu ,ludzie to jest chore ,albo tej zgwałconej nie zależy na tym żeby taki gnój z pierdla nie wyszedł co na miej przez 5 lat ,jeśli to ten o którym myśle to niech siedzi i nawet 20 lat ,a tam już mu pokarzą co to jest gwałt ,teraz to dziećmi się zasłanie ,a gdzie były dzieci jak tą kobiete gwałcił,zboczeniec jeden.
~kobitka 11-01-2011 9:23
kobieta mówiąc że została zgwałcona jeśli zrobi to w ciągu 48 godzin to jeszcze można przyznać że mówi prawdę. Po tym terminie nie powinno się to rozpatrywać jako gwałt.Takie powinno być prawo.
~a1 11-01-2011 9:34
2lata 10 miesiecy za gwalt?? udowodniony gwalt? niedlugo za morderstwo bedzie max 3 lata, do tego mozna sobie odraczac wyrok. to jest chory kraj. Zycze prokuratorom takiego samego losu dla ich dzieci, ciekawe czy tez beda wtedy takie same wyroki... W tym kraju sa rowni i rowniejsi, chory kraj, chorzy ludzie. policjant... eh.
~ 11-01-2011 9:52
Do kobitka z 09:23: heeeeee?????????? co ty wygadujesz? widze, ze nie masz pojecia, jak dziala mechanizm traumy po gwalcie. Kobiety wstydza sie czesto i nosza w sobie traume czasami dlugo, az cos peknie...i wtedy szukaja pomocy.Czesto czuja sie "wspolwinne" - Idac tokiem twojego myslenia kazdy gwalciciel bedzie mial szczescie, jesli zgwalci kobiete, a ona na 48 godzin ze strachu zaszyje sie w 4 scianach...oj, glupi komentarz. Gwalciciele potrafia kobiety tak zastraszyc, ze nie ona nie slowka ("jak powiesz, zrobie to samo z twoja mala corka"). I co? ma zostac sku....syn bezkarny? podejrzewam, ze jestes glupim facetem, podszywasz sie pod "kobitke". Zadna zdrowa umyslowo kobieta nie moze myslec tak jak ty!
~do 09:23 11-01-2011 10:03
Postawą kobiety, którą zgwałcono jest milczenie spowodowane poczuciem wstydu, upokorzenia, niskiej wartości, beznadziejności, obrzydzenia, odarcia z szacunku, a wreszcie strachem i zrozumiałą niechęcią do powrotu we wspomnienia tak traumatycznych chwil, które wtedy wydawały się wiecznością. Siniaki, zadrapania, krew, s...ma na ciele i podartych ubraniach; krzyk, łzy, ból całego ciała... Ból totalny – i fizyczny i psychiczny... i to pytanie brzmiące non stop w umyśle jak mantra – dlaczego to akurat spotkało właśnie mnie? Po tak ciężkim przeżyciu, kobieta ucieka w świat myśli. Boi się, że sprawca powróci, by powtórnie ją skrzywdzić. Pojawia się silna niechęć do mężczyzn i obrzydzenie aktami seksualnymi. Kobieta jest osłupiała, sparaliżowana tym, co się stało. Często ma poczucie winy. Czuje strach przed ocenianiem, naznaczeniem, obmawianiem i potępieniem. Nie potrafi mówić. Czas się zatrzymuje w jednym miejscu.
~ 11-01-2011 10:08
Gdy kobieta została zgwałcona i nikt nie był świadkiem tego czynu, wówczas priorytetem jest przekonanie jej do złożenia zeznań na policji i zachęcenie do skorzystania rozmów z psychologiem. Oczywiście wszystko wymaga czasu, cierpliwości i wytrwałości. Kobieta po tak ciężkim przeżyciu, często nie jest w stanie opowiedzieć komuś tego zdarzenia. Jeżeli jest to niedługi czas po akcie gwałtu np. do kilku, kilkunastu godzin – należałoby przekonać ofiarę do jak najszybszego udania się do lekarza. Po całym zajściu jedyne czego kobieta pragnie to zmyć z siebie ten brud gwałtu, wyrzucić ubrania w których doszło do tego aktu. W celu obdukcji lekarskiej i pobrania badań, odroczenie tych czynności, pozwoli na zebranie materiału dowodowego. Po badaniu lekarskim kobieta będzie miała możliwość wykąpania się i przebrania w swoje lub dostarczone przez szpital ubrania. Osoba zgwałcona wtedy też potrzebuje wsparcia kogoś bliskiego. Następnie, jeżeli ofiara chce, może złożyć zeznania. Tu znowuż ist
Piipi Jelonkowa 11-01-2011 10:08
.. taka jest prawda o *mężczyznach !~ Zachłanność na kobiety kieruje *ich do więżienia lub ..do prowadzenia wózka !
~ 11-01-2011 10:12
PTSD – co to takiego? 80% ofiar gwałtów przeżywa zespół wstrząsu pourazowego (PTSD). Charakterystyczne dla tego zespołu są powracające, traumatyczne wspomnienia związane z gwałtem, koszmary senne, poczucie nawrotu zdarzenia oraz silne reakcje na widok czy relację kojarząca się ze zdarzeniem. Kobieta izoluje się, unika przykrych sytuacji, miejsc i przedmiotów mogących jej na nowo przypominać gwałt. Staje się drażliwa, wybuchowa, nadmiernie czujna i milczaca.
~ 11-01-2011 10:23
Mam nadzieje, ze poprzednimi wpisami przekonalam autora komentarza z godz. 09:23 o NIEOBLICZALNOSCI tekstu, jaki zamiescil. Nie pisz juz tak wiecej. Poinformuj sie. Twoje tresci moga byc bardzo krzywdzace dla kobiet, ktore to przezyly.I jeszcze cos: nigdy nie uwierze, ze jestes kobieta. A jesli tak jest- jestes nieobliczalna! (cisna mi sie inne epitety, ale nie bede cie obrazac...).
~edekM 11-01-2011 10:41
To jest nasza lokalna sprawiedliwość. Dobrze że poszkodowana nie została oskarżona o napaść czynną na funkcjonariusza A skazany pójdzie do paki kiedy zechce. 10lat i 2miesiące dla policjanta.
~ 11-01-2011 10:50
Czytajac wpis z godz. 10:41 krotko zastanowilam sie, czy to dobrze, ze podaje sie jego nazwisko...chocby ze wzgledu na jego dzieci. Ale coz, mysle, ze w takim przypadku to jest o.k. Ochrona danych osobowych? niech mnie ges kopnie! Policja ma byc tez ochrona dla spoleczenstwa....
~*** 11-01-2011 11:09
Myślę że wiezieniu zrobią mu to samo co on zrobił,życzę mu tego.
~znam p. Ewę 11-01-2011 11:21
...am życzę! p.s. szkoda, że nasi lokalni dziennikarze potrafią jedynie przepisywać, to co im prokuratura albo sąd powiedział...., że nie chce im się choć chwilę poświęcić, żeby poczytać akta sprawy, żeby porozmawiać z kims, kto zna "poszkodowaną".
~ 11-01-2011 11:57
Każdy medal ma dwie strony.Czy ktos się nad tym zastanowił?
~do mako 11-01-2011 11:58
Dlaczego raz piszesz jako mako raz jako wie39 a niekiedy jako "ty znasz"? Żeby wzmocnić siłę przekazu? Zdradza cię jak zwykle brak składni, błędy, nieznajomość zasad pisowni wielką literą. No ale najbardziej prymitywizm.
~pawel103333 11-01-2011 12:00
dobrze mu taki cwaniak w mundurze a teraz na ulicy czesc mówi....żałosny jest wstyd przynosi w sobieszowie taka zakała
~xxx 11-01-2011 12:06
totalna porażka "sprawiedliwości " !!!
~??? 11-01-2011 12:13
Całą ta sprawa jest jakaś dziwna. Zastanówcie się: 1. oskarżenie opiera się na zeznaniach jednej osoby 2. poszkodowana ma wątpliwą reputację (co oczywiście zbrodnią nie jest) 3. ujawnienie po długim czasie 4. wyrok dziwnie niski jak na gwałt W sumie to każdy facet może być oskarżony o gwałt i co skażą go bo jedna pani tak mówi? A gdzie np. obdukcja? Nie ma bo zdarzenie było dawno?
rymcycymcy 11-01-2011 12:13
Koleżanki zawsze służą dobrą radą ...;)
~??? 11-01-2011 12:23
do znam p Ewę Nawet alkoholik jest człowiekiem i należy mu się szacunek jak każdemu człowiekowi i nie ma znaczenia czy ktoś pije czy nie. To co, jak alkoholik to nie jest już wiarygodny i można go zmieszać z błotem. Sąd wydał wyrok i to jest najważniejsze. Tyle w temacie. Widocznie miał ku temu dowody.
~ 11-01-2011 12:24
Portalowi JELONKA można chyba wytoczyć sprawę za ujawnianie danych???????????? chodzi o wpis z godz.10:41
~Droga redakc 11-01-2011 12:27
Brak moderacji i dopuszczanie tak prymitywnych i wulgarnych postów jak od osoby posługującej się nickami wie39, mako itd. znacznie zaniża zarówno poziom dyskusji na tym portalu.
~znam p. Ewę 11-01-2011 12:48
ja absolutnie nie odbieram Pani Ewie prawa bycia pkrzywdzoną, gdyby tylko faktycznie nią była... natomiast fakt prowadzenia się przez Nią oraz to, że opieka społeczna odbiera Jej dzieci na pewno nie czyni Jej osobą zufania publicznego. ciekaw jestem czy ten sam sędzia wydałby wyrok skazujący w swojej sprawie, gdyby osoba o wątpliwym prowadzeniu się złożyła na niego donos, a prokuratura oprócz tego, że pomaga w konstruowaniu oskarżenia, nic nie potrafi udowodnić???!!!
~dlczego 11-01-2011 12:53
Dlaczego również usunięto mojego posta, gdzie poinformowałem o przesłaniu materiałów do Prokuratury?
~mich312 11-01-2011 12:54
ludzie gow... wiecie o tej sprawie a macie tyle do powiedzenia. a dlaczego nie pisza o tym, ze pan S. nie byl sam? ze byl z nim inny policjant z cieplickiej komendy? ze pan O. ma duze znajomosci i wyszedl z tej sprawy bez szwanku? zajmijcie sie swoimi dooopami a pozniej patrzcie dopiero na innych!!! pozdrawiam
~ 11-01-2011 13:02
Ten koleś jest tak przystojnym mężczyzną, że nie rzucał by się na takie byle co.
~pik-pok 11-01-2011 13:12
skoro winny to imie i nazwisko prosze w artykule, co to za kraj gdzie sie kryje przestepcow
~Obywatel 11-01-2011 13:21
A może ten policjant był niewygodnym kolegą którego trzeba było się pozbyć? Jeżeli ktoś pozywa policjanta, nie ma świadków a co najgorsze zgłasza przestępstwo poprzez koleżankę zamiast na komisariacie to coś tu jest nie tak. Wiadomo że można być przestraszonym tym co się stało ale to była dojrzała kobieta więc myślenie że policja to jedna solidaryzująca się ze sobą mafia raczej nie jest dojrzałym myśleniem. Jakoś mi się nie wydaje że mąż z dwójką małych dzieci byłby zdolny do takiego czynu, chyba że znów nawalił selekcjonujący policjantów psycholog.
~ 11-01-2011 13:25
Te pik-pok, jak bedziesz oskarżony (a) to też poprosimy twoje pełne dane.
~do wie39 11-01-2011 13:34
Dworcowa odsniezona?
~aka 11-01-2011 13:54
łajdak - mam nadzieje, że koledzy z celi wezmą pod uwagę fakt bycia byłym policjantem
~do obywatel 11-01-2011 14:13
ty to jednak niezly k...n jestes, w sumie co sie dziwic od dawna czulem ze pis lub ubek z ciebie. Takimi postami to tylko potwierdzasz
~ 11-01-2011 14:19
Och, ludzie (faceci) , co wy wypisujecie? CO SUGERUJESZ piszac, ze medal ma dwie strony? ze ONA go zgwalcila? ze moze miala za krotka spodniczke, albo nieco figlarnie na niego spojrzala? Jakkolwiek kobieta patrzy, cokolwiek ma na sobie- s...x bez przyzwolenia jest gwaltem! I niewazne, jakie problemy (alkohol?) miala poszkodowana. Idac tokiem myslenia, ze "i tak sie zle prowadzila" mozna w przypadku ludzi, korzy maja zla opinie lamac prawo? bezdomnego pijaka skopac, bo tak sie prowadzi? kobiete, ktorej odebrano prawa rodzicielskie bo naduzywa alkoholu gwalcic bez konsekwencji? CHYBA WAS DRODZY PANOWIE POGIELO.Przeprowadzcie sie do Iranu/ Iraku. Tam...zgwalcone kobiety kanieniuja za prowokacje....
~ 11-01-2011 14:31
Do obywatela: piszesz BZDETY kolego. Poczytaj (jak umiesz) moje posty o traumie, jaka wywoluje gwalt. Gwalt jako przestepstwo jest prawie zawsze zglaszany przez osobe postronna, bo pokrzywdzona boi sie, czuje wstyd, jest tak straumatyzowana, ze czuje sie jak sparalizowana. A czy pan policjant byl do tego zdolny, mimo 2-ki dzieci? BO PADNE!!! prawie wszyscy gwalciciele zyja w normalnych zwiazkach. Widze, ze jestes niedoinformowany, niedouczony i po prostu przelewasz na "papier" tak glupie mysli, ze w pale sie nie miesci.....
~hymek 11-01-2011 14:57
Oj ludzie ludzie, już wydaliście wyrok na obie strony nie znając całych faktów. Ja sam faktów całych nie znam, bo tylko tyle ile dowiedziałem się z artykułów o tej sprawie, ale staram się nie wydawać na nikogo wyrok, bo nie taka nasza rola. Dzisiejsze sądy niestety nie są do końca sprawiedliwe, ale jednak są i trzeba im zaufać. A jedyna nadzieja to w przyszłym "Sądzie nad Sądami" który będzie najsprawiedliwszy. Pozdrawiam
~do piipi 11-01-2011 16:01
Czy ty masz żal do mężczyzn, że żaden Cię nie chce? może to nie ich wina tylko Twoja.
~pero 11-01-2011 16:44
śledeziłem wsztstkie wpistb w tej sprawie. Nie ulega wątpliwości, że do zbliżenia doszło, ale czy to był gwałt to nie dam za to złamanego grosza. Może poprostu pani chciała sobie załatwić sprawę poprze tetate a jak się dowiedziała, że sprawy nuie było bo była trzeżwa to okazało się, że dokonano na niej gwałtu. Jeżeli było inaczej to bardzo nwspółczuję tej kobiecie. Policjant jednak stając przed wymiarem sprawiedliwości jest już winnym i całe społeczństwo to popiera.
~do 14:57 11-01-2011 16:46
Wyrok to gwalciciel wydal sam na siebie. Nie ma NIGDY usprawiedliwienia na gwalt. A ktos z 16:01 stawia pytanie, czy ktos chce Piipi, czy nie? jesli dla ciebie "chciec kobiete= gwalcic kobiete", to ty jestes maly Bolek. Kazda kobiete, ktora ci sie podoba i ja "chcesz" zgwalcilbys? to idz do lekarza albo zglos sie dobrowolnie-jako potencjalny gwalciciel- do prokuratury. Chcecie uchodzic za wielkich, nowoczesnych Europejczykow a myslicie jak zascianek. Jaki wyrok kto tu wydaje! Sprawa jest jasna-facet poszedl za daleko. Jak kobieta nie chce, to dajcie sobie spokoj. Dosc lazi po swiecie takich, ktore daja dobrowolnie.I przestancie pisac, ze medal ma 2 strony. Ten medal ma tylko jedna strone.
~ 11-01-2011 16:50
Do pero- nawet, gdy pierwsza wersja, ktora podajesz jest prawdziwa powiem ci, ze policjant nie ma prawa naduzywac stanowiska.Nawet, gdyby kobita mu sie rozebrana na golasa wepchala na sile do auta! on jako policjant ma inne zadanie. Ma przeciez zone (zapewne juz niedlugo!), zyje w KATOLICKIM kraju! A moze w Polsce kobietom trzeba zalozyc chustki na glowe, i dlugie czarne plaszcze jak w Iraku? bo inne prowokuja? jesli tak-to w Polsce panuje DZICZ.
~verka 11-01-2011 17:29
Faktem jest ,że w Polsce kobieta jest brana pod uwagę zawsze jako ofiara. Na dobrą sprawę kobieta może oskarżyć kogo chce i z reguły jest na wygranej pozycji. Nie chcę nikogo oskarżać,nie wiem jak było naprawdę. Jeżeli jednak sąd się pomylił to współczuję oskarżonemu,a jeżeli to wszystko prawda to powinni tego mężczyznę wykastrować za karę i w przestrodze dla innych!!!
~kizior 11-01-2011 17:31
Ale mamy wspaniałą policję jak nie jacyś nieudacznicy to gwałciciele i złodzieje.Wole żeby było tak jak kiedyś ,żeby policjant nie był złdziejem itp ale zwykłym łapówkarzem.Poza tym to jak można dostać odroczenie od odbywania kary w ZK i to jeszcze na dzieci? To ma być kara?
~Do kobitki 11-01-2011 18:15
Jesteś walniętą su....jak byś przeżyła gwałt inaczej byś gadała idio..... ofiara każda ofiara gwałtu nie myśli racjonalnie o tym co się stało, wmawia sobie różne rzeczy i dlatego tak bardzo się boi powiadomomić władze.Przeżywać opowiadać tą tragedie jeszcze raz, ale ty napewno tego nie zrozumiesz bo jesteś za pusta!!!Z chęcią bym dużo więcej obelg napisała do ciebie a najlepiej powiedziała w twarz ale szkoda na ciebie słów popaprana wieśniaro!!!
~ja 11-01-2011 19:30
tak wlasnie a jak to sie stalo ze policjanci przekazali poszkodowana koledze.dlaczego nic nie ma o policjantach ktorzy ja zatrzymali.czyzby rodzina pana O. pomogla.wszyscy wiedza kto ja zatrzymal pan O. i jak to bylo ale artykuly i prokuratura podaje inaczej. jak policja robi takie rzeczy i jeden tylko gupol za to beka a cwaniaki sa ukrywane na wyjazdach w innych miastach to ladny syf.pierwsza sprawa to zrobic obowiazkowe testy na dragi policjantom i to co miesiac.a druga sprawa to jaki problem w 2011 roku zeby gupole mieli dyktafony i kazda interwencje nagrywali tylko to nikomu w policji sie nie spodoba bo nagle praca stala by sie za trudna i by sobie nie radzili. a pan S. to raczej topi rozpacz w tanim winie na osiedlu orle a nie sie dziecmi zajmuje kpina. pozdrawiam pania S i pana S i ciesze sie ze im tak sie uklada i mysle ze dzieci ciesza sie z taty ktory swieci przykladem na cale miasto hehehehehehehehe
~WEN 11-01-2011 19:56
Nie broncie policjantów to on ma nas bronic,ma byc NIESKAZITELNY,to on broni PRAWA.A duża ich częsc to przybłędy,nieroby.Uciekli tam dla dobrej EMERYTUTY.
~ 11-01-2011 20:37
Heh, śmieszni jesteście... Był któryś/któraś z Was na miejscu "zdarzenia"? Widział to ktoś? Zapoznał się ktoś z "dowodami"? Najlepiej od razu przypiąć mężczyźnie metkę "brutalnego i ohydnego gwałciciela". Nie można nikogo oczerniać, jeśli się mu nie udowodniło winy. I od razu metka przypięta do policji - gwałciciele, złodzieje, mordercy itd. Nogi się uginają. I wcześniej może przemyślcie swoje wypowiedzi, zanim je umieścicie na forum. Ujawnianie danych osobowych, czy to sprawca, czy nie, jest nie tyle co niezgodne z prawem, ale i pozbawione jakiegokolwiek taktu. Pomyślcie o jego rodzinie, jego dzieciach. Nawet, jeśli on jest winny, to jego rodzina nie ma z tym nic wspólnego i powinno się ich chronić. Ale, no cóż... takim zachowaniem pokazujecie tylko, jak niscy jesteście. Widocznie taki już jest poziom jeleniogórskich forumowiczów.
~ 11-01-2011 22:44
Ostatni wpis z godz. 20:37. Jak to NIE UDOWODNIONO??? czyli co? pojdzie siedziec za niewinnosc? oj, chlopie, puknij sie w czaszke tudziez stan bardzo blisko sciany i uklon sie. Energicznie. Moze pomoze. Zawsze tak bylo jest i bedzie (niestety), ze rodzina ponosi konsekwencje za czyny przestepcy w rodzinie. Tego nikt z nas nie zmieni. Owszem, szkoda mi dzieci i troche zony, ale tak juz bywa. Krytykujecie polskie prawodastwo, ze dziala do dupy. Teraz sedzia wypowiedzial wyrok i jest tez zle? czego wy chcecie??? czego?
~a1 11-01-2011 22:48
ujawnianie danych sprawcy pozbawione taktu? a zachowanie sprawcy nie jest go pozbawione?? skoro maz, glowa rodziny nie mysli o zonie, dzieciach, rodzinie to dlaczego inni maja o nich myslec bardziej niz on?? Myslec i pomagac nalezy poszkodowanym a nie sprawcy.. zastanow sie co piszesz..
~ 12-01-2011 8:25
Ktos pisze, ze trzeba wziac "poprawke" na jego rodzine- owszem, smutne, bo dzieci czy nawet i zona sa niewinne. Ale nasuwa sie przeciez pytanie: czy on bral je pod uwage? a zreszta- powiem wam jedno: wiem, ze on przyznal sie w sadzie do winy. Swiat jest maly, sie wie. Zaden facet, ktory nie dokonal gwaltu nie przyznaje sie dla "swietego spokoju". Wiec OBRONCY pana policjanta wyluzujcie. Facet zgwalcil, przyznal sie, pojdzie siedziec. Proste jak drut.A rodziny przestepcow zawsze cierpia. Tak to juz jest tes swiat urzadzony....
~xxx 12-01-2011 16:34
Romantyk...
~ 12-01-2011 18:37
musiala miec miniowe i fajny biust,przewaznie to kobiety same p[rowokuja,taka jest prawda.
~elemelek is dead 12-01-2011 20:56
gdzie nie wejdę to fanatycy PEŁO smutne
~pała sądowa 12-01-2011 21:21
Sąd go skazał bo Policjant,gdyby to był jakiś lum bądź bandyta to w przypadku jeden na jeden i to zgłoszonym po dłuższym czasie nie dałby wiary. tak się dzieje w państwie POLSKIM.Pytam po co z nim wyszła kobieta?a no załatwić sprawę....ale okazało się ,że nie załatwił no to się zemściła!
~do 18: 37 12-01-2011 22:00
Kobieta prowokuje? Jestes zbok? jakie ty masz cieciu mniemanie? chyba CIEBIE prowokuje. Ja popatrze bardzo chetnie, usmiechne sie i ide dalej. Od pozycia to ja mam wlasna kobitke i tego sie trzymam. Jesli ciebie rozneglizowane kobiety tak prowokuja, ze mialbys chec zgwalcic, to daj sie dobrowolnie zamknac, bos chory i zboczony, leszczu niewyzyty jakis.
~??? 14-01-2011 9:18
Czy Wy naprawdę wierzycie w wyroki sądu w tym kraju??!! znam dobrze kolegę tego "okrytnego gwałciciela" i tak się wszyscy nieco wtajemniczeni w fakty i akta tej sprawy zastanawiają, jak to możliwie, żeby słowo jedenej osoby przeciw drugiej wystarczało do ferowania wyroku w sprawie przypomnę - o gwałt z użyciem przemocy! dowodów na to, że w ogóle odbył jakikolwiek stosunek w tej sprawie po prostu nie ma, a tym bardziej, że użyto przemocy!!! nie wiem jak dla Was ale dla mnie to naprawdę podejrzane. a z drugiej strony jeśli sąd byłby pewien w 100% zarzucanego czynu, to dlaczego tak niski wyrok?!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group