Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6506
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Burza mózgów z Robertem Biedroniem

Środa, 21 listopada 2018, 14:18
Aktualizacja: Czwartek, 22 listopada 2018, 15:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Burza mózgów z Robertem Biedroniem
Fot. Organizator
Już 8 grudnia w Jeleniej Górze pojawi się były prezydent Słupska, poseł na Sejm VII kadencji – Robert Biedroń. Lewicowy polityk jest w trakcie tworzenia nowej formacji politycznej i podczas objazdu po Polsce, rozmawia ze swoimi sympatykami, aby stworzyć program adekwatny do potrzeb rodaków.
Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Nie podoba wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji. Mówicie mi, że nie macie na kogo głosować. Jednak za każdym razem, gdy się z wami spotykam, widzę w was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej. Właśnie o tym chciałbym z wami porozmawiać! Spotkajmy się, by pomówić o tym, jaka jest Polska naszych marzeń. Zapraszam na burzę mózgów - zachęca do udziału Robert Biedroń.

Burza mózgów w Jeleniej Górze odbędzie się 8 grudnia. Spotkanie zaplanowano na godz. 16:30 w Hotelu Mercure. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują wcześniejsze zgłoszenia. Na spotkanie z byłym politykiem Ruchu Palikota (Twojego Ruchu) można zapisać się poprzez stronę: trasa.robertbiedron.pl

Twoja reakcja na artykuł?

45
52%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
2%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
6%
Złości
34
40%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group