Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 16 stycznia
Imieniny: Waldemara, Włodzimierza
Czytających: 16866
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Bułgarzy nie wwieźli podróbek

Piątek, 24 października 2008, 9:35
Aktualizacja: 9:36
Autor: TEJO
REGION: Bułgarzy nie wwieźli podróbek
Fot. ŁOSG
Ponad 200 swetrów i koszulek z logotypami znanych firm znaleźli pogranicznicy w samochodzie należącym do „turystów” z Bułgarii. Chcieli oni sprzedać towar na polskich bazarach.

Pogranicznicy zatrzymali rzeczony pojazd do kontroli w Zawidowie. W aucie było trzech mężczyzn i potężny ładunek podróbek. Sprawdzając bagażnik pojazdu, strażnicy graniczni ujawnili w nim odzież.

Mężczyźni przewozili ponad 200 sztuk swetrów i koszulek noszących logo znanych firm odzieżowych. Wartość podrabianej odzieży oszacowano na około 27500 zł.

Od początku bieżącego roku, podczas działań, funkcjonariusze Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili i zatrzymali przedmioty z podrabianymi znakami markowych firm o wartości blisko 250 000 zł. Wśród ujawnianych przedmiotów najczęściej znajdowały się odzież, obuwie i galanteria odzieżowa. Do Polski próbowano również wwieźć podrabiany sprzęt elektroniczny i narzędzia – informuje kpt. Joanna Woźniak, rzeczniczka Łużyckiego Oddziału Straży Granicznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
460
Staram się pomagać wszystkim
31%
Pomagam tylko osobom, które znam
36%
Nie biorę udziału w taki akcjach
33%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Tak wyglądały zimy w przedwojennej Polsce
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Kilometry
Czy można przejeżdżać przez skrzyżowanie na pomarańczowym świetle?
 
Karkonosze
Śmierć na Śnieżce – kolejne rocznice
 
Kultura
Orwellowski „1984” na scenie Teatru Norwida
 
Aktualności
Tajemnicze odgłosy –ponura kapliczka w Bukowcu
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group