Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 4067
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Brawa za lato dla "Muflona"

Piątek, 4 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 4 sierpnia 2006, 9:04
Autor: rylit
Jelenia Góra: Brawa za lato dla "Muflona"
Fot. rylit
Nie nudzą się w Sobieszowie dzieci, które nie wyjechały na wakacje. Wiele atrakcji zapewnił im Miejski Dom Kultury „Muflon”. Za niewielką opłatą najmłodsi mieszkańcy miasta spędzają atrakcyjnie czas. Przy okazji zarabiają pedagodzy, którzy na co dzień nie mają pracy.

To już drugi turnus tej letniej akcji pod hasłem „Lato z Muflonem”. Dzieci z Sobieszowa spędzają czas na zajęciach zorganizowanych przez instruktorów domu kultury i bezrobotnych pedagogów, oddelegowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w ramach prac interwencyjnych.

Normalna letnia pogoda, która wróciła po fali upałów pozwoliła na pełne wykorzystanie możliwości, jakie dają milusińskim półkolonie zorganizowane przez MDK „Muflon”.

Zajęcia odbywają się w godzinach od 9 do 16 od poniedziałku do piątku. W ramach zajęć, za niewielką opłatą, dzieci zwiedzają okolicę oraz odwiedzają okoliczne muzea i inne ciekawe obiekty.

Każda słoneczna chwila wykorzystywana jest na kąpiele słoneczne i wodne czy to w okolicznych płytkich strumykach, czy na basenie kąpielowym lub igraszkach na placach zabaw.
W ramach dziennego pobytu dzieciaki mają zapewnione dwa posiłki: śniadanie i obiad.

Szybko mija czas na ciekawych zajęciach i wycieczkach pod okiem czujnych opiekunów. I tylko nie wiadomo, kto jest bardziej zmęczony po dniu pełnym wrażeń: dorośli czy dzieci? Brawa dla MDK „Muflon” za tę letnią akcję.

Podobną prowadzi Osiedlowy Dom Kultury na Zabobrzu. Inne „branżowe” placówki w stolicy Karkonoszy w sierpniu mają wolne. A szkoda.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group