Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 27 marca
Imieniny: Jana, Lidii
Czytających: 26764
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bogusław Jasiński i „Wyrok” w Książnicy

Czwartek, 23 listopada 2017, 10:10
Autor: KK
Jelenia Góra: Bogusław Jasiński i „Wyrok” w Książnicy
Fot. Organizator
Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej Książnica Karkonoska zaprasza 24 listopada o godz. 17.00 na spotkanie autorskie i promocję książki "Wyrok" Bogusława Jasińskiego, której akcja rozgrywa się w Karkonoszach.

Bogusław Jasiński - filozof, poeta, artysta, maratończyk. Żyje na uboczu, w górach. Urodzony w 1953 r., ukończył w Warszawie filozofię, filologię polską a także Wydział Reżyserii Dramatu Akademii Teatralnej. W 1981 r. został wybrany przez dziennikarzy Najwybitniejszym Młodym Polakiem. Był twórcą i liderem grupy artystycznej “Pracownia Teatru” oraz jednym z animatorów ruchu awangardy. Był pracownikiem Polskiej Akademii Nauk oraz wykładowcą na wielu uczelniach w kraju i za granicą. Stworzył i od wielu lat rozwija koncepcję etosofii - koncepcję z jednej strony krytycznej wobec filozofii, a z drugiej poza nią wykraczającą.

Kim jest “skazany” i za co otrzymał “wyrok”. O swojej powieści, ale także o kondycji współczesnego świata opowiada autor.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
263
W Internecie
27%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Co kawa bez cukru robi w Twoim krążeniu każdego dnia?
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
Uzdrowisko Cieplice
Sekret młodości – Teoria Uszkodzeń
 
Kilometry
Będą łamać rogatki na torach
 
Tragedie i dramaty
13–latka brutalnie napadła na starszą kobietę!
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group