Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 5318
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Blue Café na Sylwestra pod jeleniogórskim Ratuszem

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 23 grudnia 2014, 8:16
Aktualizacja: 8:18
Autor: Manu
Fot. UM Jelenia Góra
Sylwester 2014 zbliża się wielkimi krokami. Mieszkańcy Jeleniej Góry Nowy Rok będą mogli powitać na Placu Ratuszowym. Impreza rozpocznie się o godzinie 22.00. Wówczas zaczną grać prezenterzy Muzycznego Radia – Ania Tarkota i Maciek Wowk. Gwiazdą imprezy będzie zespół Blue Café, który zaprezentuje swoje największe przeboje. Tradycyjnie o północy niebo nad Jelenią Górą rozświetlą fajerwerki. Planowane zakończenie o godz. 00.30.

Zespół Blue Café stworzony został przez skrzypka i kompozytora Pawła Rurak-Sokala. Formacja powstała w roku 1998. Trzy lata potem ukazał się debiutancki album zespołu “Fanaberia”, który pokrył się platyną. Największym przebojem z tamtej płyty była piosenka “You May Be in Love”. W kolejnych latach powstały takie utwory jak “Do nieba, do piekła”, “Czas nie będzie czekał” czy “Niewiele mam”.

Blue Café tworzą: Paweł Rurak Sokal – kompozycje, instrumenty klawiszowe, gitara, Dominika Gawęda – wokal, teksty, Sebastian Kasprowicz oraz współpracujący na stałe z zespołem: Michał Grott, Piotr Kolasa i Wojtek Miecznikowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group