Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8637
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Biją przy „czwórce”

Sobota, 13 marca 2010, 7:55
Aktualizacja: Niedziela, 14 marca 2010, 8:00
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Biją przy „czwórce”
Fot. Angela
Do dwóch pobić doszło ostatnio przy Gimnazjum nr 4. 17–latek poturbował młodszego kolegę za to, że ten rzekomo nazwał jego matkę „suką”. Sprawca pobicia był pijany. Policja prowadzi też dochodzenie w sprawie innego, brutalnego pobicia nastolatka, który wskutek odniesionych obrażeń głowy musiał przejść skomplikowaną operację we Wrocławiu.

Do pierwszego zdarzenia doszło w minioną środę około godziny 7.45 przy Gimnazjum nr 4 w Jeleniej Górze przy ulicy Karłowicza. Pijany 17 – latek pięściami chciał odpłacić czternastolatkowi za rzekome znieważenie swojej matki.

Świadkowie zajścia wezwali policję, która zatrzymała młodego bandytę. Okazało się, że uciekł on z ośrodka wychowawczego. Ponadto był kompletnie pijany, miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Poszkodowany nastolatek doznał ogólnych stłuczeń i zadrapań. Sprawca stanie przed sądem rodzinnym i nieletnich.

To nie jedyne pobicie, do jakiego doszło w ostatnim czasie przy Gimnazjum nr 4. W minionym tygodniu nieznany dotąd sprawca pobił innego 14-latka. Chłopiec ze swoimi kolegami wracał ze szkoły do domu przed godziną 14.00. Sprawca najpierw uderzył go w głowę z „byczka”, a kiedy chłopiec upadł na ziemię, skopał go.
Z poważnymi urazami głowy i oka 14-latek trafił do szpitala w Jeleniej Górze, a następnie przeszedł poważną operację w specjalistycznej klinice we Wrocławiu. Obecnie policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (47)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group