Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 4150
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Biegi przełajowe w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Piątek, 28 września 2012, 14:09
Aktualizacja: 14:09
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Biegi przełajowe w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
Fot. archiwum
W środę 26 września odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe w kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Szkoły gimnazjalne

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA 1000 M

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. BARBARA BARCZYŃSKA GIM.3 I 3.46 15
2. ANGELIKA KANIA GIM.3 I 3.51 12
3. MARTA STACHOWIAK GIM.3 I 3.58 10
4. PAULINA LIBERSBACH GIM.4 3.59 9
5. PAULINA BUDZIŃSKA GIM.3 II 4.09 8
6. WERONIKA WOJTAS GIM. ZSO 1 4.14 8
7. SYLWIA MÓŁKA GIM.1 4.20 7
8. ANGELIKA DZIEDZIŃSKA GIM.4 4.25 7
9. ANGELA KRYSZPIN GIM.1 4.27 6
10. ALEKSANDRA GARWOL GIM.1 4.30 6
11. ANNA ROZUM GIM.3 I 4.31 6
12. JULIA MIELEWCZYK GIM.4 4.32 6
13. WIKTORIA SZCZEPAŃSKA GIM.1 4.33 5
14. ALEKSANDRA LIPOWSKA GIM.4 4.34 5
15. OLIWOA BOGECZ GIM.4 4.35 5
16. ALEKSANDRA BUSŁOWICZ GIM.1 4.36 5
17. NATALIA GĄSIORKIEWICZ GIM. ZSO 1 4.40 5
18. ALEKSANDRA ROZUM GIM.3 I 4.41 4
19. NATALIA PATLEWICZ GIM.1 4.42 4
20. ALEKSANDRA GODOŃ GIM. ZSO 1 4.43 4
21. MAGDALENA KARASIŃSKA GIM.3 II 4.48 4
22. KATARZYNA OKOŃ GIM.1 4.59 4
23. JULIA WADECKA GIM.3 II 5.00 4
24. JOANNA HEINKE GIM. ZSO 1 5.01 3
25. KAROLINA FLEJSZEROWICZ GIM.4 5.03 3
26. JOANNA KARNIA GIM.1 5.06 3
27. MARIETTA MATUSZAK GIM.4 5.07 3
28. WIKTORIA KOREJBA GIM.3 I 5.09 3
29. KLAUDIA LEON GIM.3 I 5.10 3
30. ANGELIKA PNIEWSKA GIM.1 5.11 3
31. PATRYCJA GŁOZAK GIM.3 I 5.12 2
32. MAGDALENA RACHWAŁ GIM.3 I 5.13 2
33. BARBARA BERNACKA GIM.3 II 5.14 2
34. ANNA KUREK GIM.3 II 5.15 2
35. NIKOLA DEREŃ GIM.3 II 5.16 2
36. MAGDALENA WAWRZYNIAK GIM.3 I 5.22 2
37. DOMINIKA LACH GIM.3 II 5.32 2
38. EWELINA ZABRZAŃSKA GIM.3 I 5.33 2
39. NATALIA BROŻEK MOS JG 5.34 PK
40. SANDRA URBAŃSKA GIM.3 II 3.35 1
41. KATARZYNA KOZAK GIM.4 5.37 1
42. SYLWIA LEWKOWICZ GIM.4 5.54 1
43. PAULINA TWARZYŃSKA GIM.4 5.55 1
Startowało zawodniczek 43, sklasyfikowano zawodniczek 43

DZIEWCZĘTA 2300 M

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. ALEKSANDRA JAWORSKA GIM.3 I 10.18 15
2. WIKTORIA BOSEK GIM.3 I 10.22 12
3. SYLWIA JASIŃSKA GIM.1 10.28 10
4. NATALIA KOBUS GIM.1 10.37 9
5. ROKSANA GOŁĘBIOWSKA GIM.3 I 10.50 8
6. TAMARA CICHOŃ GIM. ZSO 1 10.57 8
7. MAGDALENA SIKORA GIM.3 I 11.02 7
8. MAGDALENA MANIEWSKA GIM.3 I 11.08 7
9. JULIA POLOWCZYK GIM.1 11.15 6
10. DAGMARA CHLEBOSZ GIM.1 11.20 6
11. KLAUDIA STASIŃSKA GIM.1 11.31 6
12. KATARZYNA KMIECIK GIM.1 11.32 6
13. PAULINA B ANASZKIEWICZ GIM.3 I 11.54 5
14. PATRYCJA ANDRYSIAK GIM.3 I 11.58 5
15. ROKSANA RUDNICKA GIM.4 12.00 5
16. ZUZANNA KULAS GIM.1 12.01 5
17. AGNIESZKA DAMASIEWICZ GIM.4 13.07 5
18. URSZULA ZIELIŃSKA GIM.4 13.14 4
19. KAROLINA STEFAŃCZYK GIM.1 13.15 4
20. PAULINA STAFISZ GIM.3 I 13.38 4
21. ALEKSANDRA JĘDRZEJEWSKA GIM.4 14.09 4
22. WIKTORIA SZCZERBA GIM.3 I 14.19 4
23. KATARZYNA SORYS GIM.4 15.08 4
24. IGA WASILEWSKA GIM.4 15.40 3
Startowało zawodniczek 24, sklasyfikowano zawodniczek 24

CHŁOPCY 2000 M

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. KORNEL SZYMAŃSKI GIM. ZSO 1 7.12 15
2. WALDEMAR BEDNARCZYK GIM. ZSO 1 7.16 12
3. NORBERT NARODOWIEC GIM.3 I 7.28 10
4. MIKOŁAJ MOSIOŁEK GIM.1 7.36 9
5. PIOTR MUSZYŃSKI GIM.1 7.39 8
6. ŁUKASZ DRZYMONT GIM.3 I 7.41 8
7. TOMASZ FIKIER GIM.1 7.45 7
8. KRYSTIAN BOJARCZUK GIM.2 7.55 7
9. SZYMON STATKOWSKI GIM.4 7.59 6
10. ALBERT BŁASZCZYSZYN GIM.1 8.00 6
11. ŁUKASZ KARASIAK GIM.3 II 8.03 6
12. KAMIL PIÓRKOWSKI GIM.2 8.07 6
13. WACŁAW KACZOROWSKI GIM.3 I 8.10 5
14. PAWEŁ OSIŃSKI GIM.1 8.12 5
15. MICHAŁ NIEMIRSKI GIM.1 8.13 5
16. FILIP DUSZKIEWICZ GIM.2 8.19 5
17. WOJCIECH HUTEK GIM.1 8.20 5
18. JAKUB STOLARSKI GIM.4 8.21 4
19. MARCEL LEBIEDZIEJEWSKI GIM. ZSO 1 8.22 4
20. KONRAD OTTOWICZ GIM.3 I 8.26 4
21. PAWEŁ ZWIERZYŃSKI GIM.3 I 8.31 4
22. ALEKSANDER MINIEWSKI GIM. ZSO 1 8.32 4
23. ALEKSANDER ZARZYCKI MOS JG 8.33 4
24. MATEUSZ KRAJDA GIM.3 I 8.38 3
25. MACIEJ DOROSZUK GIM.1 8.40 3
26. MATEUSZ GAJEWSKI MOS JG 8.43 3
27. MICHAŁ KRZYSZTOFIAK GIM.4 8.45 3
28. PAWEŁ KALACIŃSKI GIM. KAT. 8.46 3
29. NORBERT STOMAL GIM.3 II 8.47 3
30. MATEUSZ PROKOP GIM.4 8.48 3
31. JAKUB SROKA GIM. ZSO 1 8.49 2
32. TOMASZ GÓRAL GIM.3 II 8.56 2
33. MACIEJ GUDOWSKI GIM. ZSO 1 8.59 2
34. MACIEJ KONTNY MOS JG 9.00 ---
35. BRAJAN WERYMKOWICZ GIM.3 I 9.01 2
36. MARCEL EUSTACCHI GIM.3 II 9.07 2
37. PATRYK PIĄTEK MOS JG 9.13 2
38. HUGO BAKKER GIM.1 9.14 2
39. MARCIN MIESZAŁA GIM.3 II 9.15 2
40. BARTOSZ KACZMARSKI GIM.1 9.27 1
41. KORNEL OFIARSKI GIM.4 9.29 1
42. DAWID SUCHECKI GIM.4 9.31 1
43. OSKAR PORĘBA GIM.3 II 9.33 1
44. WOJCIECH BRELIŃSKI GIM. KAT 9.43 1
45. PAWEŁ NIEWIERO GIM.4 9.44 1
46. WOJCIECH ŁADKOWSKI GIM.2 10.02 1
47. DANIEL KOZŁOWSKI GIM.3 I 10.03 1
48. DAMIAN SZCZEPANIAK GIM.3 II 10.04 1
49. PRZEMYSŁAW PROCZEK GIM. KAT 10.15 1
50. DAWID KARMELITA GIM.2 10.17 1
51. MATEUSZ SZPAK GIM.3 I 12.05 1
52. MICHAŁ TRZEPIZUR GIM. 3 II 12.10 ---
Startowało zawodników 52, sklasyfikowano zawodników 52

CHŁOPCY 3000 M

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. KRZYSZTOF KRYSTECKI GIM.4 10.57 15
2. MACIEJ LUCERSKI GIM.1 11.05 12
3. PIOTR WALASZEK GIM.1 11.46 10
4. MACIEJ GÓRSKI GIM.1 11.53 9
5. WOJCIECH MYNARSKI GIM.3 I 12.01 8
6. PAWEŁ GÓRAL GIM.3 I 12.07 8
7. PATRYK GALAR GIM.3 I 12.11 7
8. SŁAWOMIR ZIÓŁKOWSKI GIM.1 12.14 7
9. TOMASZ CHODZICKI GIM.3 I 12.17 6
10. PATRYK OKONIEWSKI GIM.1 12.22 6
11. PATRYK KOBIAŁKA GIM.3 I 12.23 6
12. KONRAD WYSZYŃSKI GIM.1 12.34 6
13. ŁUKASZ SZYMAŃSKI GIM.1 12.38 5
14. BARTŁOMIEJ GOLONKA GIM.3 I 12.50 5
15. KRZYSZTOF KACZMAREK GIM. ZSO 1 13.01 5
16. ŁUKASZ SUCHOCKI GIM.3 II 13.14 5
17. ANTONI RZEPCZYŃSKI GIM. ZSO 1 13.18 5
18. MICHAŁ MAZUREK GIM. ZSO 1 13.19 4
19. DANIEL GOŁĘBIEWSKI GIM.3 II 13.25 4
20. MATEUSZ CZYŻOWSKI GIM.1 13.35 4
21. JAKUB LAMBRINOW GIM. ZSO 1 13.49 4
22. JAKUB STOMPÓR GIM. 3 I 13.58 4
23. ROBERT RATAJCZAK GIM. ZSO 1 13.59 4
24. ADRIAN ŚMIGIELSKI GIM.3 I 14.17 3
25. MATEUSZ REISS GIM.3 II 14.48 3
26. DAWID CHMURA GIM.3 II 14.53 3
27. DAWID ZACHWIEJ GIM.1 15.22 3
28. KONRAD SZPAKOWSKI GIM.1 15.24 3
29. DANIEL DRZAZGA GIM.3 II 15.45 3
30. PIOTR ŻUCHOWSKI GIM.3 II 16.15 3
31. ARKADIUSZ PAWLICKI GIM.3 II 16.27 2
32. KRYSTIAN MALIBRUDA GIM.3 I 16.32 2
33. KAMIL BEDNAREK GIM.3 II 16.39 2
34. MATEUSZ WĘSŁAWOWICZ GIM.3 I 16.58 2
Startowało zawodników 34, sklasyfikowano zawodników 34

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwa Szkoły Punkty Punkty do współzawodnictwa
I Gimnazjum nr.3 I 128 50
II Gimnazjum nr.1 95 45
III Gimnazjum nr.4 66 40
IV Gimnazjum ZSO nr.1 28 37
V Gimnazjum nr.3 II 25 -----

CHŁOPCY

Miejsce Nazwa Szkoły Punkty Punkty do współzawodnictwa
I Gimnazjum nr.1 116 50
II Gimnazjum nr.3 I 89 45
III Gimnazjum ZSO nr.1 61 40
IV Gimnazjum nr.3 II 42 -----
V Gimnazjum nr.4 34 37
VI Gimnazjum nr.2 20 34
VII Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii 9 31
VIII Publiczne Gimnazjum Katolickie 5 28

Szkoły ponadgimnazjalne

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA 2000 M

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. NICOLA TRZEPIZUR II LO 8.42 15
2. ALEKSANDRA HŁADZIAK ZSO nr.1 9.01 12
3. KLAUDIA GRZEGOLEC ZSLiZ nr.2 9.07 10
4. PAULINA KOWALSKA II LO 9.27 9
5. KLAUDIA CHRUŚCIEL II LO 9.50 8
6. KAROLINA PELC II LO 9.56 8
7. AGATA SMOSZNA ZSP-U 10.01 7
8. PATRYCJA GEBCZYŃSKA II LO 10.04 7
9. JULIANNA LITKOWIEC II LO 10.12 6
10. NATALIA WYSOCKA II LO 10.14 6
11. MAGDALENA CZECZUTKA II LO 10.16 6
12. KARINA CZARNY ZST Mech. 10.27 6
13. KAROLINA ZIMNA II LO 10.56 5
14. KAMILA KACZMAREK ZSE-T 11.04 5
15. MARTA JARMAKOWICZ ZSP-U 11.14 5
16. ADRIANNA JANAS II LO 11.53 5
17. MARTA BUBIŃSKA ZSP-U 12.09 5
18. PAULINA MAJSZCZYK ZSP-U 12.11 4
19. EWELINA WADOWSKA ZSE-T 13.12 4
Startowało zawodniczek 19, sklasyfikowano zawodniczek 19

CHŁOPCY 2000 M

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. MICHAŁ MILER ZSE-T 6.41 15
2. JAKUB MIESZAŁA ZSO nr.1 6.58 12
3. ARTUR DUBIEŃSKI II LO 7.10 10
4. TADEUSZ MATYJA ZSElektr. 7.12 9
5. WOJCIECH ŁOZOWSKI ZST Mech. 7.18 8
6. KAMIL DRĄG ZST Mech. 7.20 8
7. BARTOSZ TARASZKIEWICZ II LO 7.21 7
8. MATEUSZ MATECKI ZSP-U 7.23 7
9. KAMIL ZYCH II LO 7.24 6
10. MATEUSZ PAWLIKOWSKI ZSP-U 7.30 6
11. DAWID KASZOWSKI ZSO nr.1 7.35 6
12. KRZYSZTOF ŁUKASIEWICZ ZSElektr. 7.36 6
13. SZYMON KOWRYNIA ZSP-U 7.41 5
14. PATRYCJUSZ MILLER ZST Mech. 7.42 5
15. MARCIN DOBROWOLSKI ZSO nr.1 7.45 5
16. KRZYSZTOF DAWIDOWICZ ZST Mech. 7.47 5
17. CEZARY LINNER ZSElektr. 7.49 5
18. KAROL KACZOROWSKI ZSO nr.1 7.52 4
19. TOMASZ SZEMIOT ZSLiZ nr.2 7.55 4
20. MARTIN SERAFINOWICZ ZSO nr.1 8.02 4
21. ALEKSANDER KITA ZST Mech. 8.03 4
22. WOJCIECH PATER ZSO nr.1 8.05 4
23. PRZEMYSŁAW SKRZYDŁO ZSP-U 8.08 4
24. KAMIL SIUDA ZSElektr. 8.12 3
25. BARTOSZ BURNATOWSKI ZSElektr. 8.18 3
26. WIKTOR SUDER II LO 8.23 3
27. JAKUB WOJCIECHOWICZ II LO 8.25 3
28. PATRYK OBOLEWICZ II LO 8.29 3
29. PAWEŁ BIGUS ZSO nr.1 8.36 3
30. KAMIL KACZMARCZYK ZSElektr. 9.09 3
31. MICHAŁ STĘPIEŃ ZSLiZ nr.2 9.16 2
32. MICHAŁ SWAŻDEK II LO 9.49 2
33. GRZEGORZ CELT ZSElektr. 11.42 2
34. PAWEŁ WRÓBLEWSKI ZSLiZ nr.2 11.59 2
35. KRZYSZTOF PIECZONKA ZSLiZ nr.2 12.02 2
36. ADRIAN WĄSOWICZ ZSLiZ nr.2 13.00 2
Nkl. RAKOWSKI GRZEGORZ II LO Nkl. ---
Startowało zawodników 37, sklasyfikowano zawodników 36

CHŁOPCY 3600 M

M-ce Imię i Nazwisko Szkoła Czas Punkty
1. WOJCIECH JARDEL ZSE-T 13.04 15
2. DZIOBA MATEUSZ ZSElektr. 13.24 12
3. MACIEJ NOWAK ZSElektr. 13.49 10
4. PAWEŁ GRECKI II LO 15.10 9
5. JĘDRZEJ PIŚ II LO 15.30 8
6. SEBASTIAN ŁYGAS II LO 15.33 8
7. PAWEŁ MICHAŁKIEWICZ ZSO nr.1 15.35 7
8. PATRYK ŁUCZAK II LO 15.48 7
9. ŁUKASZ RAPALSKI ZSLiZ nr.2 15.50 6
10. DAMIAN KSIĄŻAK II LO 16.00 6
11. ARKADIUSZ MAŃKA ZSElektr. 16.01 6
12. KORNEL LATUSZEK ZSElektr. 16.23 6
13. KRYSTIAN TRZYBULSKI II LO 16.27 5
14. AMIR RADWAN II LO 17.22 5
15. BŁAZEJ KABELIS-SZOSTAKOWSKI ZSO nr.1 17.23 5
Startowało zawodników 15, sklasyfikowano zawodników 15

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

DZIEWCZĘTA

Miejsce Nazwa Szkoły Punkty Punkty do współzawodnictwa
I II Liceum Ogólnokształcące 75 50
II Zespół Szkół Przyr. - Usługowych 21 45
III Zespół Szkół Ogólnokszt. nr.1 12 40
IV Zespół Szkół Lic. i Zaw. nr.2 10 37
V Zespół Szkół Ekonom.-Turyst. 9 34
VI Zespół Szkół Tech. „Mechanik” 6 31

CHŁOPCY

Miejsce Nazwa Szkoły Punkty Punkty do współzawodnictwa
I II Liceum Ogólnokształcące 87 50
II Zespół Szkół Elektronicznych 65 45
III Zespół Szkół Ogólnokszt. nr.1 45 40
IV-V Zespół Szkół Tech. „Mechanik” 30 35,5
Zespół Szkół Ekonom.-Turyst. 30 35,5
VI Zespół Szkół Przyr. - Usługowych 22 31
VII Zespół Szkół Lic. i Zaw. nr.2 18 28

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group