Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 3886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Bezpłatne szkolenia komputerowe w Mysłakowicach

Środa, 12 kwietnia 2017, 8:22
Autor: Joanna
Mysłakowice: Bezpłatne szkolenia komputerowe w Mysłakowicach
Fot. Użyczone
Ruszył bezpłatny kurs komputerowy dla mieszkańców gminy Mysłakowice. W ramach projektu pod hasłem „Kompetencje komputerowe szansą na zatrudnienie” mieszkańcy mogą bezpłatnie podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.

Kurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego planuje się zorganizowanie kolejnych szkoleń w Łomnicy, Karpnikach i Mysłakowicach.

- Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach w ramach współpracy z Wyższą Szkołą Handlową we Wrocławiu rozpoczął realizację projektu, realizowanego ze środków unijnych pod hasłem „Kompetencje zawodowe szansą na zatrudnienie” – wyjaśnia Grzegorz Truchanowicz, dyrektor GOK-u w Mysłakowicach. Szkolenie daje szansę na podniesienie umiejętności w posługiwaniu się komputerem, który w chwili obecnej, jest podstawowym narzędziem wykorzystywanym w codziennej pracy.

Zajęcia odbywają się w siedzibie GOK-u, przy ulicy Daszyńskiego w Mysłakowicach. Planuje się zorganizowanie kolejnych kursów także w Łomnicy i w Karpnikach. Na chwilę obecną, szkolenia odbywają się w godzinach porannych (8.00-13.00), trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i piątki, ale już na początku maja ruszy kolejna tura, gdzie zajęcia odbywać się będą w godzinach popołudniowych.

Przedział wiekowy kursantów jest szeroki, chociaż przeważają osoby, które ukończyły 50. rok życia. Dlaczego warto wziąć udział w projekcie? – Ukończenie kursu pozwala na zdobycie kluczowych kompetencji na rynku pracy, pozwala zdobyć certyfikat ECDL BASE, a także zwiększyć szansę na zdobycie pracy – tłumaczy dyrektor GOK-u.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu informacje znajdą na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Mysłakowicach, lub pod numerem telefonu 75 7131 298.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group