Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6066
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bezpieczna w swoim mieście. Już od jutra

Środa, 27 kwietnia 2011, 14:26
Aktualizacja: 14:49
Autor: KMP
Policja jeleniogórska zaprasza wszystkie kobiety w wieku od 16 lat zainteresowane uczestnictwem w kursie samoobrony na spotkanie organizacyjne, które obędzie się 28 kwietnia 2011 roku o godzinie 17.00 w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze przy ul. Nowowiejskiej 43.

O uczestnictwie w kursie decydować będzie kolejność zgłoszeń kandydatek. Kurs jest bezpłatny. Program ma na celu podniesienie bezpieczeństwa własnego kobiet w naszym mieście. Głównym celem kursu samoobrony jest przygotowanie mentalne i fizyczne jego uczestniczek do uniknięcia lub w razie potrzeby odparcia bezpośredniego ataku na życie lub zdrowie.

Specjalistyczne zajęcia, są w stanie przygotować praktycznie każdego człowieka , do odparcia agresywnego ataku. Przy czym, pod pojęciem „odparcia ataku” należy również rozumieć sytuacje, w których sprawca , na skutek działań napadniętego odstępuje od swojego zamiaru.

Zajęcia te mają na celu podniesienie ogólnej sprawności fizycznej uczestniczek kursu, nauczenie się prostych i niezawodnych technik walki wręcz, a także podniesienie świadomości prawnej w kwestii zapobiegania przemocy w rodzinie i w relacjach międzyludzkich. Przewidziane są wykłady i zajęcia samoobrony, które prowadził będzie instruktor walki wręcz, prelekcje prowadzone przez specjalistę ds. prewencji kryminalnej, jak również wykłady i ćwiczenia , które prowadzić będzie policyjny psycholog.

Dodatkowe informacje dotyczące kursu możecie Panie uzyskać pod numerami telefonów -75/75-20-527 od funkcjonariusza, który prowadzić będzie zajęcia lub w sekretariacie nr 75/75-20-526. Zajęcia praktyczne odbywać się będą dwa razy w tygodniu od godziny 17.00 (90 minut) na sali gimnastycznej.

Wszystkie panie zainteresowane udziałem w kursie policja zaprasza na 28 kwietnia br na spotkanie organizacyjne. Patronat honorowy na programem obejmie prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group