Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 6250
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

region: Bestialsko wyrzucili suczkę ze szczeniakami

Środa, 3 marca 2010, 16:16
Aktualizacja: 16:18
Autor: agrzywacz
Dzisiaj rano na drodze Jelenia Góra – Karpacz przy zjeździe na Miłków ktoś wyrzucił z samochodu karmiącą suczkę z trzema szczeniakami. Na szczęście w porę znaleźli je przypadkowi ludzi, którzy odwieźli zwierzęta do weterynarza w Kowarach. Obecnie cała czwórka szuka nowego domu, a policja i straż miejska ustala bezdusznych ludzi, którzy skazali psy na pastwę losu.

Mała suczka wraz ze swoim potomstwem została wyrzucona koło drogi między godziną 7.50 a 8.30. Przed dziewiątą psy zostały bowiem znalezione przez przypadkowych ludzi, młodego chłopaka oraz kobietę, która przejeżdżała tą trasą. Na zjeździe z głównej drogi Jelenia Góra – Karpacz w kierunku Miłkowa cała czwórka, w tym trzy małe, puchate psiaki: dwie czarne suczki i jeden rudy piesek, stały i trzęsły się z zimna. Ludzie natychmiast zaczęli szukać dla nich schronienia.

Ostatecznie przyjął je weterynarz z Kowar. Zwierzęta zostały nakarmione, odrobaczone i zaszczepione. Obecnie czekają na kogoś, kto da im dom i zapewni opiekę. Chętni mogą się zgłaszać osobiście do weterynarza, który swoją siedzibę ma przy ulicy Dworcowej w Kowarach lub dzwonić na telefon 75 76 13 016.

Ludzie, którzy znaleźli zwierzęta apelują do świadków porzucenia psów by pomogli policji i straży miejskiej w ustaleniu sprawcy tego bestialstwa, dzwoniąc na numer telefonu straży miejskiej w Jeleniej Górze 75 75 25162 lub policji czyli na 997.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group