Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 2473
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Bella Mafia przyciąga komplety widzów

Piątek, 29 listopada 2019, 8:35
Aktualizacja: Niedziela, 8 grudnia 2019, 10:36
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Bella Mafia przyciąga komplety widzów
Fot. Przemek Kaczałko
Po raz kolejny bilety na występ Bella Mafii – kabaretu Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, rozeszły się długo przed premierą. Zarówno w środę, jak i czwartek (27–28.11) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury zjawił się komplet widzów.

Bella Mafia to grupa aktywnych seniorów o bardzo dużym poczuciu humoru. Spotykają się w ramach Karkonoskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, działającego przy Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze. Kabaret działa już od kilkunastu lat i za każdym razem cieszy się ogromną popularnością. Nie inaczej było tym razem, bowiem dwa razy (pokaz przedpremierowy i wczorajsza premiera) sala widowiskowa JCK była wypełniona do ostatniego miejsca, a liczy ich 250.

Na scenie wystąpili: Bogusława Bratasz, Hanna Panasiuk, Krystyna Szpala, Katarzyna Pietuszko, Andrzej Dudziak, Janek Smolira, Mieczysław Kapuściński, Zdzisław Ornaf oraz gościnnie Henryk Gradkowski. Muzykę opracował Grzegorz Wadowski, który był też pomysłodawcą najnowszego programu Kabaretu Bella Mafia.

Twoja reakcja na artykuł?

25
96%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group