Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 4136
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Będzie kino w Orient Expressie

Czwartek, 9 lutego 2012, 11:01
Aktualizacja: 11:03
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: Będzie kino w Orient Expressie
Fot. Organizator
W jeleniogórskim klubie Orient Express w dawnym budynku dworca PKP już wkrótce ruszy kino podobne do małych, niszowych kin funkcjonujących w klubach czy restauracjach w dużych miastach w Polsce. Pierwsza projekcja ma odbyć się w Walentynki, czyli 14 lutego.

- W dniu Walentynek, kiedy to zainaugurujemy nasze kino w Oriencie będzie można zobaczyć film o kultowej parze przestępców Bonie i Clyde. Przy lampce wina, kuflu piwa, kawie, drinku czy jakimś ciastku. Ale nie tylko – przed filmem oraz po jego zakończeniu odbędzie się krótka dyskusja na temat bohaterów; prezentacja multimedialna zawierająca ciekawostki z ich krótkiego aczkolwiek burzliwego życia, a także retrospektywa zasadzki i ujęcia przestępców – mówi nam Marcin Kaźmieruk, który poprowadzi kino w Orient Expressie.

W założeniu, projekcje filmowe w klubie w dawnym budynku dworca PKP mają odbywać się w każdy wtorek. Jaki przewidziano repertuar? - Tu wszystko zależy od was. Na blogu Orientu: blog.orientexpress.jgora.pl znajdziecie informację jak wybrać produkcję, którą chcielibyście zobaczyć. Już teraz zachęcam wszystkich do głosowania – dodaje Kaźmieruk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group