Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8877
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Będą problemy przez narkotyki

Czwartek, 29 października 2009, 8:50
Aktualizacja: 8:53
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Będą problemy przez narkotyki
Fot. Policja
Niemal pół tysiąca podzielonych na porcje narkotyków (amfetaminy i marihuany) znaleźli policjanci w mieszkaniach zajmowanych przez czterech osobników, z których jeden trudnił się handlem substancjami odurzającymi. Mężczyzn zatrzymano. Grozi im więzienie.

Panowie mają od 20 do 27 lat. Trzech z nich podejrzanych jest o posiadanie środków odurzających, a czwarty – o posiadanie i handel nimi – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z policji.

Funkcjonariusze przeszukali w miniony wtorek mieszkanie sprawców weryfikując uzyskaną informację, że lokatorzy mogą mieć związek z przestępczością narkotykową. Wieść okazała się prawdziwa. – Łącznie zabezpieczono 380 porcji amfetaminy oraz 109 porcji marihuany, a także wagę elektroniczną do ważenia środków narkotycznych – mówi podinsp. E. Bagrowska.

Trójka z zatrzymanych posiadała po kilka porcji środków odurzających, natomiast 21-latek miał w mieszkaniu narkotyki porcjowane i przygotowane do sprzedaży. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli 371 porcji amfetaminy i blisko 70 porcji marihuany.

Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast dilerowi za posiadanie i handel nimi grozi do 10 lat więzienia. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy. Sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają ich nabywców.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
792
Tak
27%
Nie
65%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group