Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 7637
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Barwne przenikanie”– bezpłatne warsztaty w ODK

Czwartek, 23 marca 2017, 15:11
Aktualizacja: 15:17
Autor: Mikołaj Bachur
Jelenia Góra: „Barwne przenikanie”– bezpłatne warsztaty w ODK
Fot. Mikołaj Bachur
Wczoraj (22.03) w Osiedlowym Domu Kultury na jeleniogórskim Zabobrzu odbyły się warsztaty dla najmłodszych. Tematem były techniki graficzne, rodzaje kompozycji, znaczenie rytmu oraz zestawienia kolorystyczne, które pozwolą stworzyć bajecznie kolorowe i ciekawe prace.

- Robimy taką fuzję: trochę kolażu, trochę technik graficznych, a prace wyjdą jakby były malowane farbami akwarelowymi - mówi Magdalena Ogrodnik, prowadząca zajęcia. - Możliwość tworzenia obrazów jest rożna. Nie tylko poprzez kartkę i ołówek, pastele można stworzyć coś pięknego, ale też z bibuły i wody wychodzą piękne obrazy. A technika jest tak prosta, że każdy z rodziców będzie mógł to powtórzyć z dziećmi w domu – dodaje.

Magdalena Ogrodnik – z zawodu architekt wnętrz, z zamiłowania grafik, ilustratorka. Autorka warsztatów plastycznych dla dzieci i młodzieży. - Dzieci zawsze zaskakują i mają ogromne pokłady pomysłów i entuzjazmu – podkreśla pani Magdalena.

Warsztaty odbywały się w ramach projektu „Większy kawałek słońca”. Kolejne spotkanie – 29 marca i będzie to „Czarny Teatr”. Te warsztaty poprowadzi Michał Wnuk.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group