Czwartek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 8414
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj: Bardzo dobre starty naszej młodzieży

Środa, 24 lutego 2021, 23:47
Aktualizacja: 23:48
Autor: MDvR
Kraj: Bardzo dobre starty naszej młodzieży
Fot. MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
Bardzo pracowity okres mają za sobą reprezentanci MKS-u Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra. W ostatnich dniach o medale mistrzostw Polski walczyli saneczkarze, biathloniści i narciarze biegowi.

Więcej o saneczkarstwie można znaleźć też pod linkiem: https://www.jelonka.com/mlodziezowi-mistrzowie-z-karkonoszy-94769

Medaliści mistrzostw Polski w saneczkarstwie lodowym

Juniorki - jedynki:
1. Patrycja Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/SMS Karpacz)
2. Anna Bryk - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)
3. Dominika Piwkowska - (UKS Nowiny Wielkie/ SMS Karpacz)

Juniorzy - jedynki:
1. Mateusz Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/SMS Karpacz)
2. Jakub Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/SMS Karpacz)
3. Jędrzej Poniatowski - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)

Juniorki młodsze - jedynki:
1. Zuzanna Pieroń - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
2. Weronika Grzywińska - (UKS „15” Jelenia Góra)
3. Ewa Białogłowy - UKS Nowiny Wielkie

Junior młodszy - jedynki:
1. Arkadiusz Trojga - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)
2. Karol Warzybok - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
3. Michał Gancarczyk - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)

Junior - dwójki:
1. Jakub Karaś, Mateusz Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)
2. Marek Samek(UKS Tajfun Nowy Sącz), Kamil Dziedzina (KS Dunajec Nowy Sącz)
3. Jędrzej Poniatowski (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra), Patrycja Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)

Junior młodszy - dwójki:
1. Michał Gancarczyk, Nikodem Szefliński - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
2. Karol Warzybok, Witold Dutkowski - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
3. Arkadiusz Trojga - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz), Konrad Żmurko (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)

Junior – drużyny:

Złoty medal:
Patrycja Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz )
Jędrzej Poniatowski - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
Jakub Karaś – (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz )
Mateusz Karaś - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz )

Srebrny medal:
Natalia Wojnarowska – (UKS Tajfun Nowy Sącz),
Patryk Pietrzak – (UKS Tajfun Nowy Sącz),
Marek Samek - (UKS Tajfun Nowy Sącz),
Kamil Dziedzina – (KS Dunajec Nowy Sącz)

Brązowy medal:
Agata Miciak – (UKS Nowiny Wielkie)
Łukasz Mika – (UKS Nowiny Wielkie)
Nikola Domowicz – (UKS Nowiny Wielkie/ SMS Karpacz)
Dominika Piwkowska – (UKS Nowiny Wielkie/ SMS Karpacz)

Junior młodszy – drużyny

Złoty medal:
Zuzanna Pieron – ( MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
Arkadiusz Trojga - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz)
Karol Warzybok – (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
Witold Dutkowski – (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)

Srebrny medal:
Weronika Grzywińska – (UKS”15” Jelenia Góra)
Krzysztof Schulc - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ SMS Karpacz),
Michał Gancarczyk - (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)
Nikodem Szefliński – (MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra)

Brązowy medal:
3.Kornelia Kondracka- (UKS Nowiny Wielkie)
3.Kuba Marciniak - (UKS Nowiny Wielkie)
3.Radosław Milka - (UKS Nowiny Wielkie)
3.Wiktoria Siwak – (UKS Nowiny Wielkie)

Młodzieżowe Mistrzostwach Polski w saneczkarstwie na krótkim torze

Jedynki kobiet:
1. Klaudia Domaradzka - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Natalia Jamróz - AZS AWF Katowice
3. Wiktoria Kościelniak - KS Śnieżka Karpacz

Jedynki mężczyzn:
1. Kacper Tarnawski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Arkadiusz Dybalski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Kamil Wojczuk - UKS Nowiny Wielkie

Dwójki:
1. Klaudia Domaradzka / Kacper Tarnawski - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
2. Krystian Garbacz/ Oskar Wysocki - MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra
3. Kamil Wojczuk / Kacper Działach - UKS Nowiny Wielkie.

Drużyny/sztafety:
1. MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra - (K.Domaradzka/K.Tarnawski/A.Dybalski/D.Houhoud)
2. UKS Nowiny Wielkie - (A.Wojtuściszyn/K.Wojczuk/R.Wojtuściszyn/M.Brauntsch)
3. MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra/ KS Śnieżka Karpacz - (W.Kościelniak/K.Garbacz/J.Rapalski/M.Poniatowska)

Wyniki mistrzostw Polski juniorów w biathlonie:

Marcin Zawół - MPJ
- mistrz Polski w biegu pościgowym
- srebrny medal w sprincie i srebro w biegu indywidualnym

Konrad Badacz - MPJ
- mistrz Polski w biegu indywidualnym
- brązowy medal w sprincie i brązowy w biegu pościgowym

Barbara Skrobiszewska - MPJ
- srebro w biegu indywidualnym

1. miejsce sztafety juniorów - MPJ
Konrad Badacz
Wojciech Jasiński
Marcin Zawół

3. miejsce sztafety juniorów mł. MPJMł.
Michał Szatkowski
Maciej Zawół
Szymon Jedziniak

3. miejsce sztafety juniorek mł - MPJMł.
Weronika Dyczkowska
Emilia Narkiewicz
Dominika Leśniara

Mistrzostwach Polski juniorów i juniorów mł. - narciarstwo biegowe

Juniorka młodsza:
3. Kinga Mareczek

Wyniki pozostałych zawodników:
6. Aleksandra Ciepiela MPJ
15. Kacper Fugiel
16. Kacper Bezubka
29. Denis Gawlik
36. Marcel Igielski
NU J. Kowalski

II dzień mistrzostw Polski juniorów i juniorów mł.

2. Kinga Mareczek w biegu dystansowym
7. Aleksandr Ciepiela
8. Kacper Fugiel
9. Jakub Kowalski
16. Kacper Bezubka
28. Denis Gawlik
34. Marcel Igielski
18. Adrin Kochman
29. Jakub Tretarski

III dzień

Team sprint - 1. miejsce i złoty medal dla zawodników MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra (Kacper Fugiel - Jakub Kowalski).

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group